Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ellenzi a covid oltást...

Aki ellenzi a covid oltást mégis mivel indokolja, mert én még jogos, elfogadható érvet nem hallottam egyet sem? Leszámítva a terheseket és az allergiásokat.

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 18:56
1 2 3 4 5
 31/47 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
64%

Aki erőszakosan rám akarja tukmálni a COVID elleni oltást, mégis mivel indokolja? Az nem indok, hogy "mert megfertőzöl másokat", ugyanis ha te beoltatod magad, akkor nem lehetsz beteg... Elméletben. Vagy mégsem bíztok annyira ebben az expectopatronum oltásban?


Hadd döntse már el mindenki magának, hogy mezítelen akar kimenni a csatatérre, vagy felvesz egy mellvértet. Eddig a maszkkal buzeráltatok mindenkit, most meg az oltással. Ideje lenne befejezni, mielőtt valaki véletlen kiszakítja a torkotokat...

2021. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
68%

Nem oltatom be magam.

Miért ?

Először is Volt amikor napi szinten járkáltam Budapesten melózni, különböző Auchanokba.

Még az elejében volt hogy maszk se volt rajtunk rendesen. Szóval két lehetőség van :


1. A legfertőzöttebb városban azon belül is azokon a helyeken dolgoztam ahol a legkönnyebb elkapni mégse, kaptam el. Ez esetben nem hinném hogy pont majd most elkapnám, főleg itt egy kevésbé veszélyes városban. Szóval felesleges.


2. Lehet hogy elkaptam de észre se vettem. Így méginkább felesleges.


Valószínű már átment rajtam, akár másik családtagom miatt. Szerintem sokkal rosszabb amikor összezabálom magam és fosok, okádok meg fáj a gyomrom. Fiatal vagyok, erős és edzett.

Ha neked kell a vakcina nyomjad, de te ne vonjál kérdőre senkit se!

2021. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
57%
Nem fogom neked megindokolni, miért nem oltatom be magam. Csak nem, és kész. Neked pedig semmi közöd hozzá, hogy ki milyen döntést hoz!! Menjél, állj be a birkák közé, és kérjed az oltásod.
2021. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
76%
Terhes vagyok és allergiás.
2021. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
85%

Párom nem oltatja be magát, amíg a szakorvosa nem bólint rá mégis. Autoimmun betegként eleve csak az mrns vakcina jöhet szóba számára, de az ő betegsége mellé még azokat se igazán ajánlják.

Nem csak a terhesség és az allergia lehet egészségügyi ok. :)

2021. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
47%
Én nem olvastam végig a valaszokat. Azért csinálják ezt és azért akarják már erőszakosan az emberekre hatni hogy oltassa be magát mert az országok az államok pénzt kaptak ezekért a Világbanktól. Rengetek pénzt csak annyit akarnak hogy a nepek az emberek oltassák be magukat. Hogy maga az oltás mit vált ki azt senki nem tudja. De az tuti biztos hogy ez az emberiségre nézve nem pozitív végkimenetelű lesz aki beoltatja magát. És nem most hanem pár év múlva vagy évtizedek volna. Sajnks elkezdödőtt a népírtás de ezt Bill Gates nyíltan is elmondta. Sokan vannak a bolygón már 8 milliárdan és ez csak rosszabb lesz. Ezért a nagy vezetők penzes emberek ezt találták ki. Létrehozták ezt a vírust mestersegesen mert a koronavírus mindig is volt de nem ez a típusa. Aztán meg lettek félemlítve az emberek de nem olyan veszélyes mint amilyennek beállítják de ami hab lesz a tortán az nem a vírus hanem a vakcina. Az fogja elvinni az embereket mert veszélyes. Veszélyes egy pár honap alatt kifejlesztett vakcina depont ezért csinálják. Es senki nem tudja hogy embereken hogyan hat az oltas mert minden embernek mast bir ki a szervezete. Es azt is mondtak akar halalt is okozhat a vakcina. Akkor mirol beszelunk? En biztos nem oltatom be magam mert ram ne tegyen be semmi mestersegesen eloallitott kitudja mit en magamba bizok meg a termeszetben.
2021. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok vírustagadó és nem vagyok oltásellenes sem. Sokan halnak meg. Viszont arról senki se ír, hogy a megbetegedetteknek hány százaléka gyógyul meg.

KSH 2020-as adatai alapján itthon kb 140 ezer haláleset történt. Ha ezt leosztjuk 366-tal akkor kábé napi 380 haláleset volt Magyarországon. Ebből legyen napi 200 a COVID miatt. Érdekes, hogy 2019-ben kábé ugyanennyi volt a naponta elhalálozottak száma pedig akkor nem volt covid.

2021. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
40%

Az oltásellenesekből hiányzik a társadalom iránti felelősségérzet. Önző érveik arról szólnak, hogy ők erősek, egészségesek, őket nem lehet becsapni, joguk van az elutasításhoz. Egyedi esetekre támaszkodik az érvelésük, miközben az oltás nagyszámú embertömeg védelmét szolgálja.

Pl. eszükbe sem jut, hogy aki nem betegszik meg, az is lehet hordozó.

2021. márc. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
69%

Jaj te kis álszent utolsó, már vártam melyik agymosott jön a társadalom és embertársaink dumával :D

Annyira érdekes hogy egy oltás miatt megy a rinya hogy "nem vigyáznak az ember társaikra" bezzeg amikor valaki bajban van akkor pont leszarják az emberek egymást, sőt még kiröhögik meg videózzák. Jó példa amikor a városban elesett tőlem nem messze egy ember és kb 10-en mentek el mellette volt aki röhögve is. Szóval először egymásnak kéne segíteni a bajban és utána pofázni a társadalomról meg az embertársainkról, nem egy vakcina miatt.

2021. márc. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
25%

#39

Nyilván nem lehetséges, hogy az aki az oltást támogatja a társadalmi felelősség miatt, és az aki röhögve videózza a balesetet, az két különböző ember legyen. Nyilván ugyanazok az emberek csinálják mindkettőt, akik álszentek. :D

Én segítettem már élőben is embereken, ÉS fontosnak tartom a vakcinázást a társadalom érdekében. Nem az én hibám, hogy vannak tahók akik szerint hadd hulljon a férgese.

2021. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!