Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Viszkok...

Mi a véleményetek Viszkok Fruzsiról?

Figyelt kérdés

Véletlenül feldobta a youtube az egyik videóját, konkrétan ezt:


[link]


Bár láttam már több videóját is.


Halljátok, ez a nő borzasztó. Vele egyidős férfi vagyok, de úgy érzem, mintha minimum anyám korosztálya lenne, vagy még idősebb. Ha ilyen rigolyás, örökre egyedül fog maradni. Én 3 napon belül megfojtanám. Konkrétan agresszív gondolataim lettek.


Tudom, én vagyok az elmebeteg, hogy egyáltalán tudomást veszek róla, de sajnos olyan természetem van, hogy érdekelnek az emberek, és még a tőlem nagyon távol álló dolgokról is szeretek véleményt kialakítani, ezért muszáj tájékozódni.



2021. márc. 2. 01:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%

Miért maradna egyedül? Jelenleg sincs egyedül. Attól még, hogy neked nem jön be, miért kellene hogy a világ összes férfiját taszítsa? Vagy mi? :D

Én nőként irigykedek rá hogy szervezett és rendezett. :) Én utálom a spontaneitást, nálam az mindig katasztrófába és káoszba torkollik.

Ráadásul az egyetlen "beauty vlogger" akit követek, mert végre valaki nem csak sminkel, hanem könyveket mutat be, utazik, lakberendez, rendszerez.

2021. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Engem inkább az érdekel, hogy neked 30 éves férfiként mi bajod van, hogy egy számodra ismeretlen nő videóját nézed, aki még csak NEM IS SZIMPATIKUS és azzal töltöd az időd, hogy itt pocskondiázod? :D

Nem tudom, mi a gond? Önállóbb, mint Te és b-ssza a csőröd? Nemértem?

Honnan tudod, hogy már nem rég házas vagy él párkapcsolatban? Mi a baj azzal, ha valaki precíz? Számon kérte rajtad, hogy tedd szín szerinti sorba a három darab könyved amiből az egyik Richard Dawkins?

Maradjmár.


És az, hogy valaki OCD gyanús egyrészt nem diagnózis, másrészt nem indok a pocskondiázásra.

2021. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

De hogy a saját véleményem is leírjam: nem követek youtubereket, annyi videóját nézem meg Furzsinak, mint másoknak, ami havi kb. max 1.

Engem a sminkes meg divatos videói nem érdekelnek mert egyikben sem képviseli azt a stílust, ami nekem tetszik, a könyvajánlóit szeretem meg a lakberendezési cuccait is, amúgy meg én kifejezetten örülök, hogy van olyan youtuber aki nem harácsolással meg vihogással meg tartalmatlan baromsággal tölti meg a videóit.

Az meg, hogy milyen, hát istenem, nem kötelező. Szerintem vannak nála idegesítőbb emberek is a youtubeon. Ha neki csak annyi a baja, hogy zárkózott meg túl precíz, hát annyi baj legyen :D

2021. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

"Engem inkább az érdekel, hogy neked 30 éves férfiként mi bajod van, hogy egy számodra ismeretlen nő videóját nézed, aki még csak NEM IS SZIMPATIKUS és azzal töltöd az időd, hogy itt pocskondiázod?"


Erre már kaptál választ a kiírásban, olvasd el.

2021. márc. 2. 13:41
 15/32 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam választ arra, hogy miért maradna egyedül csak azért, mert neked nem jön be. :D
2021. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked egy videóra, amiben egy neked nem szimpatikus nő szerepel nem az a reakciód, hogy azt mondod: na ez gagyi volt és éled tovább a kis életed, hanem ehelyett képes vagy felidegesíteni magadat és agresszív gondolataid is lesznek, fordulj szakemberhez. Komolyan.
2021. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Sunshinedoll ***** válasza:
77%

#14 Bocs, de a "mások dolgával jobb foglalkozni mint a magaméval NEM egy normális indok, remélem ezt Te is tudod... :D


Összeszámolni nem tudom, hány ellenszenves emberbe futottam a youtube-on. Férfiakba meg nőkbe. 30 másodperc után bezárom. Eszem ágában sincs végignézni, aztán egy fórumon utálkozni. Az, hogy "én ilyen kíváncsifáncsi vagyok" nem indok. Ezzel a problémával magadba kéne nézni, nem másba.


Az összes többi kérdésemre nem tudtál reagálni. De a többiekére se.


Nem tudom, a te lelkednek jobb, ha azt hiszed, ha egy nő neked nem jön be, akkor az egyedül hal meg? Szerinted csak te létezel a világon lol?


A vélemény kialakítás meg lol. Tudjuk, jó férfiszokás, hogy mindenről van véleményetek és képtelenek vagytok magatokban tartani. Ezzel a közlési kényszerrel is kezdeni kéne valamit, a világ nem kíváncsi a szertehányt gondolataidra.

2021. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Viszkokfruzsi egy ékszer nagyon sok videóshoz képest (dezsőbence, viccelek és társai)

Egyszerűen engem nem érdekel a tematika, de messze nem az aljához tartozik a youtubenak, mint akiket mar emlitettem..

2021. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Sunshinedoll, már nem azért, de te pont ugyanezt csinálod. Ahelyett hogy bezártad volna a neked nem szimpi kérdést, leálltál marcangolni a kérdezőt és nem tudod abbahagyni. Ugyanolyan vagy mint ő.

Mondjuk nem lep meg, nő létemre mondom (tehát nem valami férfiúi megbántottságtól vezérelve) hogy te egy igazi férfigyűlölő vagy. Már nem egyszer láttam hogy mit műveltél kérdések alatt. Az igazán érdekes hogy rengeteg gusztustalan nőgyűlölő kérdés kerül ki az oldalra, de ott soha nem jelensz meg fröcsögni. Mindig azokba a férfiakba kötsz bele akik csak véleményt formálnak, de többé-kevésbé elfogadható módon. Azokat nem bántod akik ocsmány módon, kétbites aggyal szidják a nőket.

Jelen esetben is, ha visszaolvassuk az egészet, a kérdezőnek bár nem szimpi ez a youtubber, de nem beszélt róla olyan stílusban (sem rólad) ahogy te beszélsz vele.

Kérdező, ne vedd magadra a sértéseit, jól ismert figura itt a gyk-n. Ha egy férfi meg merészel szólalni, azonnal ott van és darabokra szedi, valószínűleg valami nagy sérelem érte egy férfi által az életben, és most az összes férfin próbálja elverni a port.

2021. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

"Számon kérte rajtad, hogy tedd szín szerinti sorba a három darab könyved amiből az egyik Richard Dawkins?"


Rajtam nem, de a mindenkori párján igen. Aki szerint nem, az rossz emberismerő.


"Én nem kaptam választ arra, hogy miért maradna egyedül csak azért, mert neked nem jön be."


Nem biztos, hogy egyedül marad, de legfeljebb egy papucs férfi illik hozzá. Ha őt ez boldoggá teszi, akkor minden rendben.

2021. márc. 2. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!