Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Viszkok...

Mi a véleményetek Viszkok Fruzsiról?

Figyelt kérdés

Véletlenül feldobta a youtube az egyik videóját, konkrétan ezt:


[link]


Bár láttam már több videóját is.


Halljátok, ez a nő borzasztó. Vele egyidős férfi vagyok, de úgy érzem, mintha minimum anyám korosztálya lenne, vagy még idősebb. Ha ilyen rigolyás, örökre egyedül fog maradni. Én 3 napon belül megfojtanám. Konkrétan agresszív gondolataim lettek.


Tudom, én vagyok az elmebeteg, hogy egyáltalán tudomást veszek róla, de sajnos olyan természetem van, hogy érdekelnek az emberek, és még a tőlem nagyon távol álló dolgokról is szeretek véleményt kialakítani, ezért muszáj tájékozódni.



2021. márc. 2. 01:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit bűntudatom lett, mikor láttam, hogy Fruzsi még otthon is kisminkeli magát, meg félig utcai ruhába öltözik, én meg komplett napokat vagyok képes végignyomni alsógatya + játszóspóló kombóban, ha épp nem megyek sehova :D
2021. márc. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"Nem biztos, hogy egyedül marad"

Fent még azt írtad, "örökre egyedül fog maradni"...

Most akkor melyik? :D

Továbbra se értem, miért lenne kötelező minden férfi nemű embernek ugyanúgy gondolkoznia és éreznie, mint neked?

Aki nem akar megfojtani egy másik embert, mert az rendezett, az papucs? Ebben mi a logika?

Nem piszkállak, esküszöm nem értem a gondolatmenetet de kíváncsi vagyok...


Amúgy a podcastjéből (ami direkt arra van hogy kötetlenebb, lazább módon beszélgetnek témáról, nem ennyire feszülten), hány részt hallgattál? :)

2021. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Valóban pontatlan voltam. Egyenrangú párja nem lesz, csak olyan, akit irányítani kell.


A podcast tartalmait is ismerem. Nekem ott megjátszósabb. Úgy érzem, hogy a videói jobban tükrözik az igazi arcát.

2021. márc. 3. 15:42
 24/32 anonim ***** válasza:

Tehát ha tervezek előre, rendszerezett és összeszedett vagyok, akkor nem egyenrangú velem a társam? Esküszöm nem értem a logikát, pedig próbálom.

Odáig jutottam, hogy van akit frusztrál ha a partnerében nincs elég spontaneitás, és ez totálisan érthető is. De nem bírom felfogni, hogy ettől még miért lenne kizárt egy normális kapcsolat annál, aki ennél kicsit "karót nyeltebb" ahogy te fogalmazol.

Mint írtam, én is igyekszem előre tervezni és utálom a spontán dolgokat, lehet hogy én is karót nyelt lennék. Ettől még nem úgy néz ki a kapcsolatom, hogy reggelente eligazítást tartok a páromnak és megmondom neki, hogy takarodjon porszívózni, mert már 1 napja nem takarítottunk....... vagy nem tudom, nem igazán látom át hogy te hogy képeled el ezt. :D

2021. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Pontosan úgy képzelem el Fruzsit, ahogyan az utolsó bekezdésedben írtad, rátapintottál a lényegre.


Én sem vagyok spontán. Ezt a "spontán" szót valamelyik válaszoló találta ki, én fel se hoztam. Azzal van baj, hogy 30 sincs, és már súlyos rigolyái vannak. 50+ kisugárzása van. Anyámék körül fiatalosabb a levegő. Ha te nem olyan vagy, mint az utolsó bekezdésben, akkor nagyon távol állsz a Fruzsitól.

2021. márc. 3. 17:19
 26/32 anonim ***** válasza:
66%
Ha tudnád, ki a barátja kedves kérdező lehet, hogy nem lennél olyan előítéletes.
2021. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Ki a barátja? Több forrást is találtam. Pamkutya Béla jött velem szembe, de vele már vége úgy tudom. A másik Csecse Attila, ami nagyon bizarr lenne.
2021. márc. 3. 19:16
 28/32 anonim ***** válasza:
76%
Pamkutya Béla a barátja még mindig. Csak nem szokott a magánéletéről beszélni.
2021. márc. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
32%
Én nem ismerem ezt a Bélát, de ha ő egy laza figura (az alapján ahogy beszéltek róla, úgy gondolom hogy igen) az épp azt bizonyítja hogy ez a csaj nem önazonos, csak megjátssza magát. Előad egy ilyen precíz, merev személyiséget a Youtube-on, miközben nem az.
2021. márc. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként Norbi az igazi neve.

Csak én még megragadtam a Béla és Pista álneves időszakban :D

Párkapcsolaton belül ahol az emberek együtt élik az intim dolgaikat nyilván máshogy viselkednek, mint társaságban vagy egy videóban. Ettől még lehet önazonos.

2021. márc. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!