Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyenlem magam, teljesen...

Szégyenlem magam, teljesen megőrültem, hogyan essek túl rajta?

Figyelt kérdés
Online oktatás, egyetemitsa vagyok már az utolsó évemben. Óra végén elköszönésnél, érett 21 éves férfiként beordítottam a tanárnak ilyen vékony kislány hangon, hogy "VISZLÁT!!!!", de ilyen sipítós hangon. Meg vagyok őrülve teljesen, pszichiátriai eset vagyok már, szóval néha ilyen kis "tikk-ként" kijön belőlem egy ilyen valami, mintha Tourette szindrómám lenne. A tanár reakcióját már nem láttam, mert egyből kinyomtam az órát. Ami gáz, hogy 4-en voltunk órán, tehát látta, hogy ki vagyok. Nagyon nagyon ciki volt, ég a pofám mint állat. Hogyan ne legyen PTSD-m legközelebb, ha órám lesz vele?

2021. márc. 2. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Te tudod, hogy mit jelent a PTSD vagy csak megtetszett ez a kifejezés?
2021. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. Elég nagy trauma volt ez nekem, hogy rájöttem, hogy mit csináltam.
2021. márc. 2. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Nyugi, én is csinálok ilyeneket, pedig 23 éves vagyok és elég sikeres. Szeretek hülyéskedni, az agyam egy része megmaradt ötéves szinten, nincs ezzel semmi baj. Legalább nevetnek rajtam az emberek.
2021. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó :D
2021. márc. 2. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Tegyél rá!

Ha a tanár ki is borult, mert annyira besavanyodott, akkor sem érdekelhet. Istenem, fiatal vagy, impulzív, spontán feltört belőled.

2021. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!