Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyenlenem kellene magamat,h...

Szégyenlenem kellene magamat,hogy az erősen túlsúlyos nőkhöz vonzódom?

Figyelt kérdés

Rengeteg sértő megjegyzést kaptam már az ízlésem miatt.

Ekkora gond,hogy odavagyok a hatalmas méretű nőkért,hogy szeretem őket?

Tudom,hogy ez elüt a közízléstől,de én vállalom a "másságomat".



2021. márc. 3. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked az jön be hogy remeg a háj akkor te dolgod.Kinek a pap kinek a papné.Ehhez mást nem nagyon lehet hozzáfűzni.Másnak meg a csontvázak tetszenek,ami szintén fura
2021. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Szerintem nem feltétlen a súlytól függ a szépség. Vannak duci nők, akik tudják szépen viselni a súlyukat és jól áll nekik, és van akin a karcsúság sem segít. Persze azért nem 200 kilósra gondolok. De nem szabad ezért itélkezni, hogy kinek mi az ideál.
2021. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,annak kellene szégyellnie magát aki ítélkezik más felett.
2021. márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mindenkinek a csontvázakat kéne szeretni, mert a médiából az jön, hogy azok a szépek?
2021. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ellenkezőleg. Az ízlés nem média vagy divatfüggő.

A legtöbb férfi undorodva beszél a kövér nőkről,nekem mégis ők tetszenek.

Ráadásul nem a duci,teltkarcsú,hanem a kifejezetten kövér nők.

2021. márc. 3. 12:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem baj. A kövér nőknek is kell hogy legyen esélyük. Ráadásul attól még hogy valaki kövér, lehet fantasztikus személyisége
2021. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%
Miért kéne? Neked az tetszik, kész. Nem tini vagy már hogy jaj kinéznek ha neked más tetszik mint nekik. Keres kövér nőt, másokat meg szarj le. Te vagy együtt a nővel, neked kell hogy tetsszen.
2021. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondtad. Ez más. Nem rosszabb. De a nagy méret általában egészségtelen élettel is társul.
2021. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen!Nyilván nem a rengeteg aktív mozgástól lesz akkora vki kivéve hacsak nem betegség áll a háttérben mert arról nem tehet
2021. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sok embernek tetszik a kövér. Valamilyen szinten nekem is. De ritka amelyik meg fog.
2021. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!