Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ugranak az emberek...

Miért ugranak az emberek rögtön a másik torkának? Vagy megérdemeltem, amit kaptam?

Figyelt kérdés

Érzékeltem már párszor, hogy az emberek többsége nem képes kulturáltan beszélni, de a mai napig nem tulajdonítottam ennek olyan nagy jelentőséget, mert elkerültek ezek a szituációk, minap viszont velem is megtörtént a dolog. A sztori annyi, hogy éjszakáig tanultam, és aztán szerettem volna főzni magamnak egy teát. Viszont béna voltam, szétszórtam a cukrot, úgyhogy felporszívóztam. Öt perc volt az egész, bár igaz éjfél után voltam már jócskán. Erre ma reggel a szomszédom kiragasztott az ajtómra egy cetlit, hogy ha ez mégegyszer előfordul, akkor feljelent, és ha nem vagyok képes betartani a házirendet, szólni fog a közösképviselőnek, és jobb lenne, ha kiköltöznék, mert ez a viselkedés falura való, nem a panellakásba.

Értem én, hogy zavartam, de ezt miért ilyen hangnemben kell közölni, mintha egy neveletlen óvodás lennék? Miért nem lehet face-to-face, felnőtt módjára, normális hangnemben megoldani a problémáinkat? Vagy csak túlreagálom? Vagy megérdemeltem? Kb. már TV-t kapcsolni se merek, nehogy feljelentsenek éjszakai tv nézésért.



2021. márc. 4. 16:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
1-es, 4-es. Tudod kit rugdossál...
2021. aug. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!