Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha jobbnak érzem magam a...

Baj ha jobbnak érzem magam a covid ellen oltott emberektől?

Figyelt kérdés
Kicsit le nézem. Mindig az jut eszembe róluk egyrészt hogy a nélkül nem tudnának életbe maradni azaz segítség nélkül. Másrészt pedig hogy annyira félnek, hogy nem szeretnék ilyen légkörben lenni vagy ilyen barátok között akik ennyire f.snak, ennyire paráznak nem akarok a jajjveszékeléseiket hallgatni. Nem akarom hogy a kedvem elvegyék. Ezek a "Jajj mind meghalunk" emberek. Másrészt nem szamithatok rájuk ésszerű tüntetésben sem tehát nem is igaz barátok. Az ilyen emberek egy se lenne ott mellettem egy se állna ki értem.

2021. márc. 6. 21:58
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
87%
Tipikis primkó ember aki politikai kérdést csinál egy világjárványból...
2021. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
30%
Totál igazad van kérdező. Én is igy gondolom. Szánalmas birkák azok, akik beoltatják magukat ezzel a méreggel.
2021. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
62%
Remélem az ilyen vírustagadó nyomorékok mielőbb elkapják ezt a szart, és otthon döglődnek majd vele 1 hónapot minimum.
2021. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom olyan ember véleményét komolyan venni, aki egy mondatot sem képes leírni hiba nélkül. Sajnálom, így a te hozzászólásod is olyan nekem, mintha egy buta ember próbálna magyarázni, hogy a sakkot víz alatt kell játszani. :-)

Én oltatom magam. A munkahelyem megköveteli. Alapvetően eddig sose beszéltem arról, hogy félnék a vírustól. Nem félek, nem téma nálam. Azzal is rendben lennék, ha nem kapnék oltást.

2021. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is szimpatikusabbak az oltásellenes gondolkodók, mint az oltáspárti birkák, akik egészséges embereknek rosszat kívánnak, visszaszáll ám rájuk kamatostul, azért döglődik a családjuk..
2021. márc. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
42%
Én egyszerűen rosszul vagyok a kormányoropagandát bevevő, buta emberektől, akik azt adják tovább, amit a tévében hallanak. Normálisan GONDOLKODÓ ember saját maga dönt a saját életéről és nem lehet terrorizálni oltásokkal. Aki felveszi az oltást, azzal én sem szívesen barátkozom, még megfertőz a hlyeségeivel.
2021. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 David82 ***** válasza:
45%

11. A politika csinál botrányt a médiajárványból, nem az egyes ember a járványból, nem is a vírus a politikából.


Ha megnézed: politika, nép, vírus. Ezen 3 közül csak az egyik a bűnös. Kitalálod? A politika, mert felfújja az egészet. 2017-2018-ban sokkal több megbetegedés volt, és mégsem zártak le semmit sem. Akkor még én is ágynak dőltem.

Aki lázas, beteg, az meg úgyis otthon marad, mert vajon ki akar betegen discoba, meg szórakozóhelyre menni?

2021. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
91%

Neked valami nagyon nagy gond van a toronyban, te jo eg. Ennel elborzasztobb kerdest nem igazan lattam mostanaban.

Iteljuk el azokat, akik antibiotikumot kaptak a tudogyulladasra, akik csaszarmetszessel tudtak csak megszuletni, akik elkaptak volna a poliot de be lettek oltva, szanjuk akiknek pacemakeruk van mert felnek hogy leall a szivuk, es nem okosabbak a kardiolgusuknal, vessuk meg akik verhigitot szednek, mert nem szabadna mar elniuk, csak a segitseg miatt nem kaptak tromozist, hogy is gondoljak az ilyet.. Vegtelensegig sorolhatnam, egy biztos, szegyenlem hogy egy nyelvet beszelek egy ilyen emberrel mint te.

2021. márc. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
89%
15: igen, a tanult intelligens emberek a birkak, es tajekozatlanok, sajnos mi nem latjuk at hogy mi tortenik a vilagban, sajnos nem vagyunk olyan okosak mint te a facebook diplomaddal... 😅
2021. márc. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
64%
Lehetséges hogy majd a beoltottak előbb jutnak előnyökhöz majd ha elkezdik visszavonni a szigorításokat.
2021. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!