Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha jobbnak érzem magam a...

Baj ha jobbnak érzem magam a covid ellen oltott emberektől?

Figyelt kérdés
Kicsit le nézem. Mindig az jut eszembe róluk egyrészt hogy a nélkül nem tudnának életbe maradni azaz segítség nélkül. Másrészt pedig hogy annyira félnek, hogy nem szeretnék ilyen légkörben lenni vagy ilyen barátok között akik ennyire f.snak, ennyire paráznak nem akarok a jajjveszékeléseiket hallgatni. Nem akarom hogy a kedvem elvegyék. Ezek a "Jajj mind meghalunk" emberek. Másrészt nem szamithatok rájuk ésszerű tüntetésben sem tehát nem is igaz barátok. Az ilyen emberek egy se lenne ott mellettem egy se állna ki értem.

2021. márc. 6. 21:58
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
57%
Csak a szokásos iskolázatlan proli szöveg. Ő akkor néz le bárkit amikor akar, és neki ne mondja meg senki, mit csináljon. Szóval a tipikus esze semmi, de neki ne mondja meg senki szakadt mentalitás. Sebaj, mi majd jókat utazgatunk akkor, amikor az ilyenek maradnak bezárva. 😁
2021. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom te még semmilyen oltást nem kaptál, még gyerekkorodban sem. És gondolom azt is lenézed, aki pl. autót vezet, vagy repülővel megy valahová, mert miért nem tud magától átúszni Amerikába? A netre se fizess elő többé, nehogy elkényelmesedj. Irónikus, hogy téged lehet a legjobban lenézni.
2021. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
60%
Ja és remélem, hogy soha nem engednek így ki az országból, vagy a munkahelyedre be. Annyira nem érted, hogy miért fontos az oltás, nem csak a krónikus betegek miatt, hanem ha nem csinálnak semmit, akkor végül mutálódhat egy olyan variáns, ami már rád is veszélyes lehet. Akkor persze kellene neked is az oltás, ha pl. 90%-os lenne a halálozási arány. Kár, hogy nem a pestis idején születtél lol, akkor otthon érezted volna magad.
2021. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Le is nézem és le is fogom.

Több vagyok az oltott... Tól.

Megtudom mutatni hogy én így is túl tudom élni az egészet oltás nélkül. Na meg egyre több a halott pedig már vannak oltások akkor ez miért van? Na? Nagy okosok, hogy hogy nő a halottak száma?

2021. márc. 10. 22:17
 35/44 A kérdező kommentje:
Ja és nem hiszem hogy jót utazgattok, addigra mire utazhatnátok addigra előjön az új mutáns amire nem lesz jó a mostani oltás amit kaptatok és újra be kell majd oltatnotok magatokat.
2021. márc. 10. 22:17
 36/44 anonim ***** válasza:
37%
Troll 😂
2021. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
75%
Na jó, egyértelműen kamu troll. XD (B)anyucikádat nézd le, aki gyerek helyett téged tudott csak kipottyantani.
2021. márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
27%
Ennyire ostoba ember márpedig nem létezik.
2021. márc. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 David82 ***** válasza:
25%

Kíváncsi vagyok, az ide kommentelők között hányan kapnak zugipénzt, amiért nyomják az oltáspropagandát. Hát igen, így könnyebb haszonra szert tenni, mint kemény fizikai munkával.

Mondjuk nincs az az összeg, amiért én hajlandó lennék egy olyan terméket reklámozni, ami nem egészen biztonságos, dehát Bill papa anyagi kútforrása kiapadhatatlan.

A tervnek meg haladnia kell, az illuminati cards kártyajáték megfelelően lerakott lapjai az idő előrehaladtával, mint a naptár lapjai következnek. Csak tudni kell a sorrendet, és akkor a jövőt is meg lehet fejteni.

Egy lapot azonban kihagytak a készítők, pontosabban Steve Jackson: az Armageddon háborút. De érthető, hogy senki sem szereti saját bukását előre felvázolni, vizionálni.

(Hitler sem gondolta volna, hogy egyszer elbukik.)

2021. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
66%
Bár zugipénzt kapnánk. XD Nem, egyszerűen csak nem vagyunk rettegi oltásellenesek.
2021. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!