Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt a bezártság, meg a...

Akik itt a bezártság, meg a korlátozások miatt hisztiznek hogyan reagálnának ha valós háborús körülmények lennének kötelező sorozással?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 22:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

Csak azt nem értem hogy függ össze a kettő?


Ez nagyjából az a dedós szint, mintha azt mondanám, hogy mit rinyálsz, hogy fáj a fejed, mikor másnak levágták a lábait. Vagy idd meg az iskolatejet mert afrikában éheznek.

2021. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy csak mellékesen megjegyzem, pont az ilyen "megmondóemberek" mint a kérdező élik meg a legnehezebben a háborúkat és besorozást, tekintve hogy eddigi céltalan antiszoiális életük a gép előtt telt...
2021. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16%
Es akik elucsorognek otthon es szidjak azokat akik mennenek edzeni, dolgozni meg élni azok hogyan reagalnanak ha megszunne az internet es betiltanak a pct a konzolt meg az okostelot? Mindenkinek mas a fontos.. En inkabb a haborut valasztanam am ugyis katonanak keszultem 🤷‍♂️
2021. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Ezt a bummer hozzáállást már több embertől is olvastam/hallottam, csak azt nem értem kedves kérdező, hogy a kettő dolognak mégis mi köze egymáshoz. A legtöbb ember hónapokon keresztül betartotta a szabályokat, korlátozásokat, amelyeket a kormány húzott ránk. Természetes, hogy egy értelmes embernek-akinek a kormánymédia nem mosta ki teljesen az agyát- a fejében felmerül a kérdés egy év folyamatos korlátozás után, hogy mégis mennyi értelme van ezeknek, ha a fertőzöttek száma még ennek ellenére is fokozatosan emelkedik. Azt pedig joggal merhetem remélni, hogy a két világháború után az emberek levonták a tanulságot, hogy az esetleges háborúk csak pusztítást vonnak maguk után, hosszútávon egyik félnek sem kedvez.
2021. márc. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

Ha hónapok óta otthon vagy, nem mehetsz sehova, nem találkozhatsz senkivel, akkor már nem motivál az hogy lehetne sokkal rosszabb.

Értem én, hogy valakik pl éveket töltöttek kényszermunkatáborban, vagy ilyesfajta borzalmas helyen, és ha így nézzük valóban nem a karantén a világ legszörnyűbb dolga.


De nagyon sok idő után már türelmetlen az ember. Tudod, társaslények vagyunk, nem bírjuk a tásadalomtól való elszakítást.

2021. márc. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Inkabb legyen az en kezemben az eletem es legyek szabad meg ha veszelyes is mint h fogsagba szenvedjek megelhetes nelkul.
2021. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%
Add nekem minden hónapban a fizetésed, én majd adok neked belőle valamennyit. Több millió embernek semmi bevétele nincs, neked még így is sokkal jobb lesz.
2021. márc. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell háborúzni
2021. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!