Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már dolgod, önjelölt...

Volt már dolgod, önjelölt "covid rendőrrel"?

Figyelt kérdés
Pl. Az utcán civil ember odaüvölt, hogy "hol a maszkod, k.cs.g", másfél méter b+, vagy akár fizikailag bántalmazni akartak, ha valami járványügyi szabálytalanságot észrevették rajtad Stb...

2021. márc. 10. 19:21
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
55%
#10 viszont nem is kocogoznek és bammegoklnak idegeneket :D amugy komeszt megye
2021. márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
51%

Betartom a szabályokat, így belém nem tudnak belém kötni.

Olyan volt már, hogy én udvariasan szóltam a boltban a pénztárnál egy hölgynek, hogy ne álljon már 2 centire mögém, de emiatt covid előtt is szoktam szólni.

2021. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 valaki : ***** válasza:
95%

Igen, nem a szokott háttérrel voltam órán, az egyetemi tanár szóvá tette. Mondtam, hogy a rokonaimnál vagyok (autóval jöttem, 3 km...). kikelt magából, hogy embereket ölök stb. Mire hagyott szóhoz jutni és elmondhattam, hogy a gyerekre jöttem vigyázni mert nem volt más jelentkező és kicsi a gyerek, már majdnem ott tartottunk, hogy rosszabb vagyok, mint Hitler, Sztálin stb. együttvéve. Azt mondta haladjunk tovább az anyaggal.

A másik, mikor valaki tudomást szerezett róla, hogy páran iszogattunk, akkor is embereket öltem szerinte. Tudni kell, hogy a jelenlévőkkel együtt lakunk :D Tehát őt szinte kinevettem azonnal :D

2021. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

#13: Te jó ég!! Az ilyen emberek normálisak?? Tényleg rosszabb vagy mint Hitler. :D Amit elkövettél arra szavakat nem lehet találni. :D Látom sok a kattant ember.


Nekem mostanában semmi ilyen nem volt. Tavaly márciusban mikor indult az egész, akkor egy nő a buszon mindenkinek osztotta az észt, hogy nem szabad egymás mellé ülni. Volt akit fel is állított maga mellől, illetve akkor még sokáig nem volt kötelező a maszk a buszon. Rajtam sem és néhány fiatalon nem volt. Hátul ültünk. Ez az asszony ránk mutogatva kiabálva mondta, hogy az "ilyeneket" le kéne szállítani. Érdekes azóta rajta sokszor lehúzva van a maszk. Már nem fél?

Fu utálom az ilyeneket.

2021. márc. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 valaki : ***** válasza:
94%

13-as vagyok

igen, tudom, hozzám képest a Kim-dinasztia...

Egyébként igen, vannak, akik még egy éve nagyon harcoltak és nagyon példásan leosztottak vadidegeneket, de azóta kifogyott a lelkesedésük... Nálunk is van egy lány, aki nem tudom személyesen milyen volt, de a Facebookja televolt kiosztó posztokkal, hogy most mondjunk le mindenről mert vigyáznunk kell magunkra és egymásra, szivecske, áldás stb. Nagy kár, hogy kettő ilyen közé beszúrt egy-egy "Travel" "Travel with my love" stb. fotókat, jól láthatóan a vonaton készülteket :D Kicsit hiteltelen

2021. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
88%

"igen, tudom, hozzám képest a Kim-dinasztia..."

Haha jófej vagy!! :D

Túl veszélyesen élsz...:D

(14-es voltam)

2021. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
54%
Mikor jöttünk ki a kollégámmal a munkahelyről, az előttünk lévő srácon nem volt maszk. A portás biztonsági őr: "Maszk?!?! Nem muszáj ám itt dolgozni, a qrva anyádat!"
2021. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
En zold ovezetben ( csaladi hazas resz fakkal fuvel stb) vartam a buszt ugy h le volt huzva az orrom ala a maszk... egy random idosebb no meg belem allt a semmibol hogy az ilyenek miatt tart itt ez a vilag, szegyentelen vagyok azonnal huzzam fel az orromra a maszkot.. jot nevettem rajta erre meglepdott es odebb allt 😀🤷🏽‍♀️ Nemtudom miert jo ezeknek minden letezo emberbe csak ugy belekotni de egeszsegukre
2021. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
90%
Még szerencsére nem,(mindig betartom a korlátozásokat) borzasztóan hangzik! Alapból, milyen jogon szól bele abba mit csinál más, valóban fontos a védekezés de ez az agresszív viselkedés nem helyes (szerintem s fontos a védekezés és csomó embert láttam már az utakon akin nem volt maszk de nem szóltam rá senkire mert nem az én dolgom)
2021. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
79%
90% ban a fideszes nyuggerek szolnak be :)
2021. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!