Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már dolgod, önjelölt...

Volt már dolgod, önjelölt "covid rendőrrel"?

Figyelt kérdés
Pl. Az utcán civil ember odaüvölt, hogy "hol a maszkod, k.cs.g", másfél méter b+, vagy akár fizikailag bántalmazni akartak, ha valami járványügyi szabálytalanságot észrevették rajtad Stb...

2021. márc. 10. 19:21
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
39: Mit jelent az, hogy Karen típusú?
2021. ápr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
40: Honnan tudod biztosra, hogy a telefonáló rólad beszélt?
2021. ápr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

41-tudod aki mindenbe beleszól ami nem is az o dolga. vagy ha van valaki problémája a boltban, egybol a főnököt hivatja stb. Amerikában elterjedt ez a kifejezés.

42-ram nézegetett, es a buszon en voltam az egyetlen tini. azert az ember észreveszi ha rola van szo.

2021. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szólongattak, de egyszer mikor sorban álltam egy boltban, a nyanya aki előttem állt, a sorban előtte lévő faszit szapulta, hogy nincs rajta maszk, meg nem áll tőle elég távol. Aztán az eladókkal is sikerült a banyának összevesznie, mert szerinte mindenki hülye.
2021. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
58%

Igen ÉN szoktam megmondani, hogy

1. ne szálljon be velem a liftbe, mert ki van téve, hogy max. egy ember

2. ha mégis be akar szállni, vegye fel a maszkot


Akinek nem tetszik, az megvárja, míg visszaér a lift.

2021. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Nekem soha senki nem szólt be, mondjuk lehet azért, mert betartom a szabályokat. Nem, nem vagyok fideszes, utálom az egész bagázst, de értelmes emberként ostobaságnak tartom a lázadozást a szabályok ellen.
2021. máj. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
71%

45, ok boomer xdd


46, nem azzal van a baj, hogy pl aki buszon nem hordja a maszkot, arra raszolnak, mert az jogos. hanem ha teljesen feleslegesen szologatsz be masnak, vagy ugy szolsz be, hogy nem is a te hataskorod rendezni azt, hogy a masik mit csinal.

2021. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!