Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már dolgod, önjelölt...

Volt már dolgod, önjelölt "covid rendőrrel"?

Figyelt kérdés
Pl. Az utcán civil ember odaüvölt, hogy "hol a maszkod, k.cs.g", másfél méter b+, vagy akár fizikailag bántalmazni akartak, ha valami járványügyi szabálytalanságot észrevették rajtad Stb...

2021. márc. 10. 19:21
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
91%

31, több alkalommal volt szerencsém ilyenhez, mindenki áll a távot betartva, valami hülye meg azt hiszi mi csak levegőzünk és beáll előre.

Pár napja a posta előtt is több méteres sor, egy csipkemaszkos pcsa meg szépen be akar sétálni. Mit kapott a sor elején állóktól. :D

2021. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
20%
Én is az vagyok. Már elő is léptettem magam századosá.
2021. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
42%
32-es! Százados úr! Te szoktál szólni idegeneknek, hogy túl közel állnak egymáshoz, vagy nincs rajtuk maszk?
2021. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
24%
33: Századosként utasíthatom a közrendöröket, tehát kiadom a parancsot, hogy szüntesék meg a csoportosulást.
2021. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
33%

Nem volt ilyennel dolgom, viszont bunkózó, alpári maszkellenesekkel -vagy nem tudom hogyan hívják ezeket- igen.

Metrón pár mellém állt, lehúzták a maszkot, viccesen köhigcséltek, néztek körbe, néztek rám hátha valakit felcsesznek. Kötekedni akartak.

Futár (piaszagú volt btw) belém kötött, amikor átadta a csomagomat, hogy miért vagyok birka és miért hordok maszkot. Nem volt kedvem sorolni neki a súlyosan beteg ismerőseimet.

Boltban sorban szintén pár, rám tolták a bevásárlókocsit miközben fotózták magukat, hogy lehúzzák a maszkot. Még nekik állt feljebb, amikor szóltam, hogy elnézést, de ott vagyok.

Tapasztalataim szerint nem a maszkos önkéntes rendőrökből van több, hanem a deviáns másokat leszaró nemhordokmaszkotmert így lázadok barmokból.

2021. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
30%
"egy csipkemaszkos pcsa " ezt amúgy nem értem, egy csipkemaszk jóval irritálóbb a bőrnek, mint egy sima maszk. Ettől lesz kemény?
2021. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
10%

Facebookon vásárolni is lehet, menőznek a használt bugyiból készült maszkkal. Egy pasi hálómaszk-üzletet nyitott, vajon megvan még? :D

Anyum meg Madeira maszkokat gyártott, az is lyukacsos de kényelmesebb mint a csipke, bár az anyagvastagság miatt fullasztóbb mint a sebészi maszk. De szerinte én fogok megfulladni meg megbetegedni nem ő, aki a lyukas sz@rt hordja és talán ki se mossa.

2021. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
23%

Éss lepontoztak szépen, miközben leírtam a VALÓS tapasztalataimat, hogy milyen emberekkel találkoztam. Mi fáj nektek ebben? Miért akarjátok elhallgattatni, hogy igenis a magukat lázadónak képzelő maszkellenesek mennyire gusztustalan módon viselkednek másokkal, úgy alaphelyzetben is? Elképesztő. Ebből látszik mennyire agresszívek a járványszkeptikusok...inkább szimpatizálnak egy kötekedő agresszív emberrel, mint azzal akibe belekötnek.


"Facebookon vásárolni is lehet, menőznek a használt bugyiból készült maszkkal." Ezt láttam én is. Természetesen mindezt a normalitás jegyében. Pontozzátok le ezt is húzzatok holnap is bugyimaszkot és kössetek bele az előttetek sorban állóba, mert maszkot hord.

2021. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Tobb is.

Ujsagot osztok Budapesten, meg nyár végén/ ősszel beszólt egy Karen típusú nő, hogy vegyem fel a maszkot. (ekkor még csak boltokban, es tömegközlekedésen volt kotelezo) En mondtam, hogy nem, itt nem kotelezo. Azt mondta lefotoz, es felrak Facebookra. :D Mondom nyugodtan, en nem csinaltam semmit, viszont ha ezt on meglepi, akkor ott lesznek jogsértések. Rogton elhúzott a kis vén f@sz. Persze azóta mar hordom, kivel kotelezo, de hogy mi a szarnak, az osszes öregen aki jon velem szembe le van csúszva, orrát nem is takarja stb, szoval szerintem elsőként nekik kene védeniük magukat.


Masik, baratomhoz mentem, beszálltunk a lakásban levő liftbe ketten (sehol egy ember), majd megjelent a takarítónő, megfogta a lift ajtaját, es mondta alpári hangnemben hogy vegyük fel a maszkot. Baratom mondta neki, ne pofazzal, az ajtót meg engedd el most. Nem hiszem mar el hogy a sajat lakasunkba is hordani kell ezt a szart, akkor is ha mi ketten vagyunk a liftben. 🤣

2021. ápr. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
88%

Uccso vagyok. Nyilvan az elso nőnek nagyon megerte ez a kis veszekedés, mivel ekkor teljesen a pofamba hajolt. Ekkor nem félt attol hogy terjed a vírus :DD


Olyan is volt, hogy 8 utan utaztam a buszon, egy no telefonált es hallottam hogy mondja hogy feleslegesek ezek a korlátozások, ugyis minden tini megszegi meg stb. Dolgoztam estig azert voltam ott. Nem hiszem el hogy miert kell mindenki dolgába belepofazni. Azt elfogadom ha egy boltba szol az eladó vagy ilyesmi, mert kötelezettségük, de nekem egy random vén szotty ne akarja megmondani hogy hol es mit csinaljak

2021. ápr. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!