Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretett kisállat vagy...

Szeretett kisállat vagy idegen embert mentenél ki?

Figyelt kérdés

(persze hogy a kisállat tegyük fel hogy van akinek senkije sincs csak az a kisállat.

Imádja szereti sose csalja meg hagyja el stb.

Meg eleve utalja az embereket akkor minek mentse ki az embert.

(azért mentse ki hogy az a pasi pl akit kiment

Jókat szexjen továbbra is az asszonyal otthon meg karácsonyozzon (és a csaj akinek a pasiát kimeneti szintén boldog legyen. A megmentő aki alapból magányos volt még az egyetlen kincsét a kutyát vagy cicát is elveszítse és sírjon? Áldozza fel magát másért? Ez komoly?



2021. márc. 12. 00:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
80%

17-es...

Megölni? Ha nem kockáztatom az életem, hogy megmentsem, megölöm?


Nem vagyok hős, nem mennék be egy égő házba egy idegen emberért. A családtagjaimért már valószínűleg igen. És az állatom a családtagom.


Mint ahogyan nem fizetném a szomszéd műtétjét sem, még akkor sem, ha tudnám, hogy az élete múlik rajta, de a kutyámét már igen.

2021. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelműen először az embert menteném
2021. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
14 es de a saját akkor is saját. Akit már megszerettem kisállat ő is engem. Más allatokert se. Pl 100 idegen állat vagy az én egyetlen szeretett kis cicám vagy kutyám. És igen bocsi ha már olyan helyzetbe vagyok hogy nincs párom gyerekem csak egy állatom akit imádok akkor nyilván nem fogom az egyetlen olyan lényt hagyni meghalni olyanokért akik úgy se lesznek az enyémek csak jól haza mennek és szexelnek az aszonyal és kapok talán egy köszönöm szépent és nekik megy tovább a boldog életük én meg sírjak tovább a sarokba hogy az egyetlen olyan valakit (kisállat ami családtag is nekem) elvesztettem illetve hagytam meghalni? Ez komoly? ( nyilván abban az esetben fontosabb az ember ha a párom lenne az) aki nincs szóval. Én nem fogok más párját megmenteni hogy ő boldogan heverésszen a párjával. (Ja még egy kérdés) : őket azaz a boldog párokat akik pl együtt karácsonyoznak stb érdekel az én kinom? Mikor én egyedül sírok pl? Ünnepkor?
2021. márc. 12. 13:23
 24/32 A kérdező kommentje:

Egyébként ez oda vissza.

Annyira érdekelne engem egy boldog ember vagy egy boldog pár élete vagy halála mint őket én aki depressziós

2021. márc. 12. 13:26
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

És úgy gondolod ha önigazolást vársz/kapsz másoktól, akkor jobb lesz?


Légy egy kicsit nyitottabb az emberek felé,mégha értek is csalódások.


Azzal, hogy magadba zárkózol,az őrületbe fogod kergetni magad.

2021. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
48%
A 14-es vagyok. A továbbiakban nem érdekel ez a kérdés mert egy olyan döntési helyzetet vázol fel aminek a kimenetelét nem lehet előre megjósolni, a végleges döntés csak az adott szituáció valódi előfordulásának pillanatában hozható meg (de továbbra is hiszem, hogy az emberek túlnyomó többségében van annyi életösztön és empátia, hogy az embert választaná, reflex szerűen). Ami viszont érdekel az az indíttatás amiért a kérdést kiírtad. Mostmár egyértelmű számomra, hogy egy nehéz időszakon mész keresztül és depressziós vagy. Az előző hozzászóló jó tanácsot adott, de ha megfogalmaznád hogy pontosan milyen körülmények között élsz, szerinted mi a probléma az életeddel, akkor szívesen segítenék néhány jó tanáccsal, akár privátban is és szerintem vagyunk még itt egy páran az oldalon akik szintén szívesen segítenének.
2021. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
86%

"Estig tudnék érveket felhozni és példákat kitalálni arra, hogy miért súlyosan elcseszett azoknak a gondolkodása akik inkább az állatot mentenék..."


Ne tedd, felesleges. Te így gondolod, más meg másként.

Én például nem gondolom, hogy az ember mindig előbbre való, mint egy állat, lett légyen bárki az az ember. Egy sürgősségi helyzetben, ahol nincs idő mérlegelni, nekem természetes, hogy a nekem fontosabbat mentem. Legyen ember, vagy állat.

2021. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%
De gondoljatok már bele, lehet annak az embernek családja van, felesége, gyerekei, rengeteg barátja, előtte az élet... Ti meg az állatotokat mentenétek... Mi lenne, ha ti kerülnétek az ember helyébe?
2021. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
47%
Itt sok a hülye, inkább az embermentők vannak lepontozva. Ha tudnám, hogy ilyen ember, meg egy giliszta között kell választani, akkor a gilisztát menteném meg.
2021. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Ja persze majd a drága feleség miatt mentem ki a férjét hogy azok boldogan kufircoljanak
2021. márc. 14. 13:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!