Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depresszió S lehetek???

Depresszió S lehetek???

Figyelt kérdés
Régebben csomó rossz dolgon keresztül mentem de a edzés és a zene volt a mindenem éjjel folyton fent maradtam eufórias alapot volt rajtam viszont mióta pszichiáterhez elkerültem és elfogadtam nagy nehezen az injekciót amit előtte mikor voltam elutasitottam észrevettem hogy nagyon rosszul érzem magam szenvedtem tőle és észrevettem hogy a vékony sportos alakokpm egyre csak hízik és sajnos egy éven keresztül kaptam és teljesen elhiztam viszont felszólaltakpm és most nem kaptam injekciót meg is mint ha bennem lenne már október óta csak vizet iszom és este sem eszem sokat és napközben se de mindenem fáj legszívesebben csak feküdnek és nagyon békén mindenki !!! Önkielégítést is csak egy nap egyszer tudok végezni főleg reggel addig amíg nem végzek energikus vagyok viszont utánna nagyon elvesztem az erőm fizikailag is és szellemileg is .Nincs erőm edzeni és sokszor olyan rossz közérzet ramjon a tarkóm a fejtetőm majd szét szett szok menni és szinte alig érdekel valami .Nincs bennem már a férfiasság érzés hiányzik az életerő . Depresszió van lehetek??Vagy ez már diszciplina??
2021. márc. 16. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen betegség a diszciplina?
2021. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bocsi valahol azt olvastam hogy depresszió súlyosabb formája az a szo
2021. márc. 16. 18:48
 3/18 anonim ***** válasza:
A diszciplina fegyelmet jelent, adott esetben önfegyelmet. Csak nem bipoláris voltál azelőtt?
2021. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem skizofrén
2021. márc. 16. 21:52
 5/18 anonim ***** válasza:
4 Mi ennek az állapotnak a lényege, mit takar ez?
2021. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Micsoda???
2021. márc. 16. 22:42
 7/18 anonim ***** válasza:
6 Mit jelent számodra ez, hogy skizofrénia?
2021. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Beképzelt az ember a dolgokat halucinal hangokat hall
2021. márc. 16. 22:47
 9/18 A kérdező kommentje:
Miért kérded??
2021. márc. 16. 22:51
 10/18 anonim ***** válasza:
Fennáll még ez az állapot? Ha igen, akkor orvosságra van szükséged.
2021. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!