Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véletlenek márpedig....?

Véletlenek márpedig....?

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 22:44
 1/8 A kérdező kommentje:

Szavazas lett volna...


Véletlenek márpedig vannak vagy nincsenek?

2021. márc. 18. 22:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Hajlamos vagyok belemagyarázni, de mégis azt gondolom, hogy vannak és nem kell nekik jelentőséget tulajdonítani.
2021. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2021. márc. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Legalábbis én biztos nem "direkt" késem le néha a Szegedi gyorsot.
2021. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

há hogyne lennének

véletlen leesett múltkor az öregasszony nyaklánca a kezembe he

aztán szaladni kellet a buszra

2021. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Ki mennyit vesz észre ebből.

Aki nem veszi észre, hogy véletlenek nincsenek, az azt hiszi, hogy vannak.

2021. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára megmondom mikor gondolkoztam ezen:

Öngyilkossági gondolataim voltak szerelmi bánatomban. A magam szórakoztatására rákerestem a neten, milyen esetek vannak fent szerelmi bánat miatt öngyilkosságot elkövetőkről. Találtam egy cikket, ahol a hölgy a folyóba ugrott. Iszonyatos víziszonyom van, szóval az ötlet nagyon nem inspirált, voltam folyós temetésen, ami gyönyörű volt, de már a gondolat is kiakasztott, hogy a hamvaim a folyó mélyére kerüljenek.:DDD De nem is ez a lényeg, az a folyó és maga a háttérsztori borzasztóan megviselt. Olyan sötét napjaim voltak akkor, amikor 4 napon át a szobámból se nagyon bírtam kimenni, senkit nem akartam magam körül tudni. És akkor Ő felrakott Fb-ra egy verset, amit ő írt arról, hogy mi lesz, ha majd meghal és a folyó elnyeli a testét. Képletesen írta a folyót, de szirénázni kezdett bennem az egész, mert éreztem rajta, hogy ő is mélyen van, a Fb megosztásain is láttam, hogy túl sokat foglalkozik a halállal, aztán ez a vers, azt éreztem, hogy veszélyben van, azt éreztem, hogy ugyanazt éli át, amit én és nem tudtam, a környezete odafigyel-e rá eléggé. Tudtam, hogy gondol rám. Felvettem vele a kapcsolatot és annyit írtam neki: Féltelek.

Elmondtam neki, hogy halálra rémített a folyós versével.

Azt válaszolta, hogy versben írja ki magából a depressziót. Igazából nem akart velem beszélni, úgyhogy elköszöntem tőle és visszatiltottam.

Nem sokkal később a csapból is az folyt:

"Az elmúlt éjjel újra veled álmodtam

Álltunk egy folyónál ketten mámorban

Elmondtad mit elhazudtál oly sokszor

Én gyönyörködtem, s hittem neked századszor


Én látom rajtad hogyha fázol

És nekem is fáj hogyha sírsz

Lehet már nem vagyok ott veled, de

Meg kell végre értened, hogy

Féltelek

Féltelek."


Nem tudom, ha ismeri ezt a dalt, ő mire asszociál. Én arra, amikor mindketten ott álltunk a folyónál.

Ettől függetlenül tudom, hogy véletlen a dal is, a vers is meg az egész.

2021. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.
2021. márc. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!