Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, hogy 27 éves...

Velem van a baj, hogy 27 éves férfiként nem a csajozáson, és a családalapításon töprengek?

Figyelt kérdés
Sok korombeli lány de néhány fiú is már házas, első vagy a második gyereket várják. Engem pedig jelenleg abszolút nem köt le a téma, de még a csajozás sem. Volt pár rövidebb kapcsolatom, de mindegyik kudarcos volt. Így jelenleg a saját utamat próbálom megtalálni: most éppen egy külföldi szakmai gyakorlatot csinálok, utána viszont még nem tudom hol helyezkedjek el. Lehett kint maradok külföldön, lehet hazamegyek, bár nem szívesen élnék Magyarországon. Ugyanakkor meg ott van ez az ördögi kör, hogy otthon nem lesznek nagyon se ismerőseim, se magyar barátnőm, és lehet később még nehezebb lesz családot alapítani. Szeretem a külföldieket, de sok év külföldi tanulmány, illetve munka után nem vagyok arról meggyőződve, hogy le tudnám élni az életemet olyaan valakivel, akinek más az anyanyelve, mint az enyém.

2021. márc. 20. 13:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"az már aggasztóbb 27 évesen"


Miért is?

2021. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj, annak is megvan ám a maga előnye ha valakinek nincs családja. Teljes függetlenség pl.
2021. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
31%
11-es! Szerinted nem aggasztó ha a mai világban mikor már 20 évesek start upot építenek meg vállalkoznak valaki 27 évesen még se családot, se karriert nem épít és még csak azt sem tudja eldönteni melyik országban akar élni? Nem azt mondom, hogy ez baj, csak hogy ideje lenne aggódni picit.
2021. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
"a mai világban mikor már 20 évesek start upot építenek meg vállalkoznak" azért ezt se mondanám átlgnak. Van rá példa, de ismerőseim közül max 1-2 ilyet ismerek.
2021. márc. 20. 14:15
 15/22 anonim ***** válasza:

#13 aggódni minek?


Emberek 99%a cél nélkül él és fogalma sincs mit akar. Gyerekek többsége becsúszott baba, mert "pörög a biológiai óra" és nem tervezett szerelemgyerek. Aztán nő mint a fű, mert csak egy nyűg a "szülőknek"

2021. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Magyarországon esetleg. Külföldön több céltudatos ember van. Mármint nyugatra.
2021. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#16 aha.. persze több van. Ezért van az Amerikaiak 70%-a eladósodva élete végéig.
2021. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11, Megnézném melyik 20 évesre igaz ez. Amúgy meg nem lehet mindenki vállalkozó. Mellesleg szerinted a PHD meg ami utána következik nem karrier? Ugyan már. Én meg azokat nézem le, akik 24 alatt szülnek, mert valószínűleg nem tanultak, valami piti gyári munkát végeznek azt is kényszerből és annyi a céljuk, hogy szaporodnak, mert mást nem tudnak felmutatni. Ma a tanult réteg nagy része, úgy értem,hogy aki dolgozni is akar, max 25 felett jut el arra a szintre, hogy talán vállal gyereket.
2021. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
7, te is nagyon okos vagy. Képzeld el, nem mindenkinek annyi csak az életcélja, hogy szaporodjon a mai világba és mellesleg a boldogság sem ezen múlik. Tudom, a sok beszűkült agyúnak nehéz elképzelni, ha valaki nem úgy éli az életét, mint egy bevásárlólista. Vannak olyanok is amúgy, akik egyszerűen nem találják meg az ideális párt maguk mellé és akárkinek azért nem akarnak szülni vagy gyereket csinálni. Amúgy a kérdező férfi, még 40 évesen is tud kockázatok nélkül gyereket vállalni, nekik hosszabb az úgynevezett biológiai órájuk. Viszont nem mindenki ösztönlény, hogy csak a szaporodás érdekelje. Amúgy aki egy gyerektől várja a boldogságát, azt hiszi, hogy csak egy gyerektől lesz boldog, ott valszeg baj van a fejben és pont, hogy jobb, ha nem vállal.
2021. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A megállapodás egyébként elhatározás kérdése. Ha találkozol azzal a nővel, akivel hasonlóak vagytok, szeretitek egymást, társak vagytok stb. akkor másképpen fogod gondolni vagy meggondolod magad. Amúgy az is normális, ha továbbra sem akarsz családot alapítani, csak erről tudjon a párod. Ne rabold senki idejét feleslegesen.
2021. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!