Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj, hogy 27 éves...

Velem van a baj, hogy 27 éves férfiként nem a csajozáson, és a családalapításon töprengek?

Figyelt kérdés
Sok korombeli lány de néhány fiú is már házas, első vagy a második gyereket várják. Engem pedig jelenleg abszolút nem köt le a téma, de még a csajozás sem. Volt pár rövidebb kapcsolatom, de mindegyik kudarcos volt. Így jelenleg a saját utamat próbálom megtalálni: most éppen egy külföldi szakmai gyakorlatot csinálok, utána viszont még nem tudom hol helyezkedjek el. Lehett kint maradok külföldön, lehet hazamegyek, bár nem szívesen élnék Magyarországon. Ugyanakkor meg ott van ez az ördögi kör, hogy otthon nem lesznek nagyon se ismerőseim, se magyar barátnőm, és lehet később még nehezebb lesz családot alapítani. Szeretem a külföldieket, de sok év külföldi tanulmány, illetve munka után nem vagyok arról meggyőződve, hogy le tudnám élni az életemet olyaan valakivel, akinek más az anyanyelve, mint az enyém.

2021. márc. 20. 13:19
1 2 3
 21/22 Metionin ***** válasza:
Dehogy. Magánügyed hogy akarsz-e családot és hogy mikor.
2021. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Igen, veled van a baj.
2021. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!