Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy nagyon ronda vagyok, de annyira szép akarok lenni, hogy megforduljanak utánam?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 02:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%
Utolso,o az a tipikus ronda lany aki csak a jo partit akarja megfogni.Az ilyen max ideig oraig maradna csúnya pasival.
2021. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

10 & 11 -

Ti nem a kérdésre reagáltatok, hanem a kérdésem alapján asszociáltatok valamire és arra írtatok véleményt.

Nem az a problémám hogy "nem tudok jó pasival összejönni" hanem én azt szeretném, hogy a férfiak jelentős része szexuálisan vonzónak tartson a külsejétől függetlenül, hiszen mivel ronda vagyok ebben sosem volt részem.

Azt akarom hogy utánam fütyüljenek, hogy bámuljanak, hogy leszólítsanak az utcán, és hogy haverok egymás között kibeszéljék hogy mennyire jól nézek ki.

És ezt a vágyamat szeretném nem teljesíteni HANEM LEMONDANI RÓLA hiszen még ha meg is tudnám valósítani rengeteg hátrány erne miatta - pl. nagyobb lenne a nemi erőszak valószínűsege, önmagában nem tenne hosszútávon boldoggá, meg tök erkölcstelen is, hiszen tudom, hogy csak azért szeretném ezt mert hiú vagyok. De mint írtam korábban, ez sem elég indok, mert csúnya nőként is értek attrocitások csak pozitív visszajelzés nem jött a másik nem részéről - a személyiségemre meg az eszemre persze igen de ez a csúnya és jóképű fiúknál ugyanúgy a barátzónáig volt elég: azok a fiúk szokták beérni velem akik a külső hátrányaik mellé valamilyen mentális bajjal küzdenek és rettegnek hogy egyedül maradnak ha nem engem választanak.

De lehet hogy én értettem félre amit írtatok, csak nem értem hogy miért nem akarok majd tetszeni a férfiaknak attól hogy összejövök egy (akár csúnya akar szép) pasassal.

2021. márc. 24. 19:06
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valójában nem a külsőddel van a legnagyobb probléma. Keress egy megfelelő szakembert.
2021. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen problémákra nincs konkrét megoldás. Vagy elhatározás kérdése, vagy egy hosszú folyamat. Talán pszichológus segítsége is kell hozzá.
2021. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

szívesen megismernék olyan lányt nőt aki nem akar a föld fölött szállni

mindenkiben meglehet találni a szépséget nekem nem lenne gond mondjuk úgy a rondaság ha szerény, normális,kedves stb a nő de te nem tűnsz ilyennek sajna.

2021. márc. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%
Nincs olyan, hogy ronda csak ápolatlan fej vagy ízléstelen öltözködés.
2021. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes lenne erről szakemberrel beszélgetned, mert külső szemmel nézve komoly vívódásban vagy magaddal. Talán a pasik is ezt érzik inkább, nem feltétlenül a külsőd a baj . Ezt kéne első sorban a helyére tenned, aztán tudsz tovább a haladni.
2021. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A személyiségedet fogadd el, azzal hódíts! Valakinek te leszel a mindene! Nem minden a külső!
2021. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
31%
Volt egy osztálytársam, na ő tényleg nem szép, kórosan vékony, fogai furán állnak, nagy az orra, lófeje van... 17 évesen eljegyezte a barátja, érettségi után összeházasodtak, 25 éve házasok
2021. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
69%
19-es! Már írta a kérdező, hogy nem ezzel van a probléma. Azt akarja, hogy ne akarjon szebb lenni. Nincs összefüggésben azzal, hogy valakinek tetszik-e így is. Ha mondjuk férjhez menne holnap, akkor is az lenne a baja, hogy azt akarná, hogy a többi férfi is megforduljon utána. Ezt a vágyát szeretné megszüntetni.
2021. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!