Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tereljem el a figyelmem?

Hogyan tereljem el a figyelmem?

Figyelt kérdés
Mindig is görcsösen akartam egy társat magamnak,aki szeret. Mindig is ilyen voltam. Ha megismertem egy férfit,már pár tali után rögtön elképzeltem milyen lesz vele együtt lenni...Ez a görcsös akarás mindig olyan embereket hozott az életembe,akikkel nem voltam boldog. Lehet ez szeretethiányból fakad,igazából fogalmam sincs. Hogyan tereljem el a gondolataimat, hogyan ne akarjak társat? Mit csináljak ez ellen az érzés ellen? Úgy érzem ,ha nem fogom görcsösen akarni a társat,akkor majd az életembe lép az az ember,akire mindig is vágytam. Légyszi segítsetek, olyan nehéz ezzel az érzéssel együtt élni. :( 20L
2021. márc. 24. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, szerintem ez nem olyan nagy probléma,ebben az időszakban elég aktívak a hormonok stb. Egyébként én is minél jobban akartam annál rosszabb kapcsolataim alakultak ki a lányokkal, de egy idő után nem ez lesz a legfontosabb az életedben, nem ezen lesz a hangsúly. Eljársz dolgozni szerintem annak is örülsz ha letudsz feküdni vagy valami szóval érted?

Egyébként mindenkiben benne van ez az érzés.

2021. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen dolgozok, van hobbim, de akkor is kattogok ezen a témán,és már utálom. El akarom engedni. Egyedül is BOLDOG akarok lenni. Úgy,hogy ne vágyjak másra. De hogyan?:(
2021. márc. 24. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez egy nehéz kérdés :D még párban is nehéz folyamatosan boldognak lenni, csak egy állapot az amire vágysz. Olyan sajnos nincs amire szerintem te vágysz drogok nélkül...szerintem egyenlőre az is elég lenne ha megnyugodnál valahogy.
2021. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átérzem a szitut. Mindig probálok valami ujat csinálni, belekezdeni valamibe, vagy belemenekülök a melóba, ideig óráig minden oké, de azért csak hiányzik néha az érzés, hogy valaki szeressen.És sajnos én is ilyen beleélős, elképzelős, reménykedős vagyok. Az a gond, ha valaki igy viselkedik egy lánnyal, akkor a lány megijed tőle, valoszinü a fiuknál meg azokat vonzza be, akik kicsit kihasználják ezt:S
2021. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!