Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tereljem el róla a...

Hogyan tereljem el róla a figyelmemet? Muszáj lesz elfelejtenem.

Figyelt kérdés
Van egy végzős srác, akit mindjárt nem fogok látni többé. 4 éve figyelem már őt, igaz elég ritkán látom a folyosón is. Egyszerűen elmegy minden életkedvem, ha arra gondolok, hogy jövőre már nem fog idejárni. Már a kezdetektől fogva szerettem volna felvenni vele a kapcsolatot, de aztán mindig viszakoztam, most viszont már túl késő. Biztos vagyok benne, hogy még csak a nevemet sem tudja és nem szeretne velem foglalkozni, barátilag sem. Hogyan tegyem túl magam rajta? A tanulásra kellene koncentrálnom, de állandóan eszembe jut és nem hagy nyugodni...

2019. ápr. 29. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet. Aztán majd elmulik.
2019. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Meg van pár napod...;)

Cselekedj!

2019. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan könnyen... Egyszerűen baromi gyáva vagyok, soha nem tudtam/mertem közeledni az emberek felé. Nem tudom miért, de bejelölni sem merem. Arról meg főleg lövésem sincs mit írhatnék neki. Szerintem szegény fiú kb. csak pislogna, hogy "Ez meg ki?" és figyelmen kívül hagyná a jelölésemet, vagy ha mégsem, társalogni már nem hiszem, hogy kívánna velem...
2019. ápr. 29. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj neki egy őszinte levelet és meglátod...
2019. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, veszteni valód nincs. Ha nem kér belőled, akkor úgyse látod többet. De ha bejön, akkor tarthatjátok a kapcsolatot, és találkozhattok.


Mindenképpen meg kellene próbálnod, amíg adott a lehetőség. Ha nem teszed, csak bánni fogod.

2019. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A levél jó ötlet
2019. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha csak a ballagás után írnék neki? És ha igen, akkor mit? Mondjam el, hogy szimpatikusnak találom? Ilyet olyan fura kijelenteni úgy, hogy soha egy szót nem beszéltünk egymással.
2019. ápr. 29. 15:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ballagás után írd. Ha nem teszed, akkor soha nem is fogsz, mert addigra más lesz helyetted. Tapasztalatból mondom, én buktam egyet
2019. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm nektek! Majd valahogy összeszedem magam.
2019. ápr. 29. 16:49
 10/10 anonim válasza:
Én is anno elkövettem egy szarvas hibát. Tetszett az egyik évfolyamtarsam vagyis belevoltam zúgva totál de sohasem mertem meg tenni az első lépést meg túl körülményes voltam ahelyett hogy azzal foglalkoztam volna hogy hogyan szolithatnal le. Aztán rá 2 évre összejött az exével na az sem volt túl kellemes érzés de elfogadtqm és tovább léptem mégha nehéz is volt.
2019. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!