Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon férfiatlan, meg "nyámny...

Nagyon férfiatlan, meg "nyámnyila" vagyok akkor, ha elsősorban nem a szexhiány miatt vágyok már nagyon egy kapcsolatra, hanem az érzelmi oldala miatt? (F)

Figyelt kérdés

Hiányzik már, hogy bújhassak végre valakihez, akivel kölcsönösen biztonságérzetet tudunk nyújtani egymásnak.


Hogy oda-vissza babusgathassuk,kényeztethessük egymást egy otthonülős napon: mondjuk az ölébe hajtanám a fejem és hagynám, hogy simogasson, aztán később cserébe átmasszíroznám a vállát-nyakát-talpát.


Hogy mikor mondjuk délután elszundítok a kanapén, akkor arra ébredjek, hogy ott térdel a fejem mellett, a saját fejét szelíden ráfekteti az enyémre, közben pedig mindkét karjával védelmezően átkarol. Aztán mikor felébredek, megpuszilja a homlokomat és visszazár az ölelésébe. Én is magamhoz ölelem, közben pedig átjár engem a komfortérzet és annak az érzete, hogy nincsen semmi baj.


Hogy merjen a társaságomban természetes lenni és ne csak pöpecül kisminkelve, feszülős-csajos ruhákban láthassam. Kócos hajjal, smink nélkül, egy bő férfipólóban és bugyiban/rövidnadrágban ugyanolyan vonzó tud lenni itthon, még akár vonzóbb is, mint "megcsinálva".

Vágyok már nagyon az olyan apró, természetes pillanatokra, hogy mondjuk ébredés után, egy meleg nyári napon, úgy ahogy van, pizsiben (mondjuk egy bő, enyhén szürkére fakult zenekaros pólóban), kócosan kimegy az erkélyre egy bögre kávéval a kezében. Én pedig utánamegyek, hátulról látom, hogy a szellő szelíden lobogtatja a pólóját és a haját, és hátulról átölelem a derekát. Ő iszik még egy kortyot a kávéjából, aztán leteszi maga mellé, megfordul és átöleli a nyakam, én pedig a hátánál fogva szintén magamhoz ölelem, a vállába fúrom az arcom, beszívom az illatát, és így állunk ölelkezve, hosszú percekig.


Ööö... egy tízes skálán mennyire vagyok nyálas?? :D



2021. márc. 26. 13:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
23%
Hú de megjátszott.. M
2021. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem az érzelmes férfiakat, sőt, csak őket szeretem, de ez már olyan, mint a nagyim Júlia regényei.
2021. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
98%

"Nőként írtam a ratyiságot"

nőként is primitívség.

az meg, hogy a párok kölcsönös támogatást és erősítést jelentenek egymásnak... hát na, ilyen egy jó párkapcsolat.

kérdező, ha kifogsz egy érzelmesebb, ragaszkodóbb típusú lányt, össze fogja tenni a két kezét.

2021. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :) Megértem, ha valakinek ez már sok, le se tagadhatnám, hogy sosem voltam egy kifejezetten alfahím típus, nem is nagyon akartam olyan lenni.

De az ilyen térű "hiányosságaimat" igyekszem mással kompenzálni.

2021. márc. 26. 15:08
 15/34 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezzel nincs semmi baj, a férfiak romantikus típusúak. Csak a nők nem tudják ezt kezelni, és végképp nem szeretnek tudni róla az elején. Jó, hogy ilyen vagy, csak ne add ki nekik, de magadban éld meg.
2021. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
24%

'a férfiak romantikus típusúak'


Te melyik bolygóról netezel?

2021. márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
15%
Amiről én fantáziálok, hogy odamegyek a barátnőmhöz, atkarolom hátulról, majd ő megfordul elkezdünk érzékien csókolózni majd szép lassan térdre ereszkedik és bekapja. Elkezdi szopni szép lassan majd kicsit bevadul, gyorsan csinálja, hagyja hogy szinte dugjam a száját. Majd lefekszik az agyra, lehúzza a bugyiját én meg nyalom, szivogatom az ajkait, nyelvemet dugdosom a vaginájába, majd a csiklóját nyalom, szivogatom, csókolgatom. Ezután én kerülök alulra, beleül a farkamba, meglovagol, nnagyonvadul. Utána misszionárius ahol a nyakamba akasztja a lábait amit imádok, kedvenc pózom, -közbe csókolgatom a talpait. Bevadulok, nyomom neki keményen majd teli élvezem a puncijat és utána meg fekszünk egymáson, egymás mellett csókolózva egy kis ideig.
2021. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
84%

17

Ahogy nezem, nalad meg egy jo ideig ez csak fantazia lesz.

2021. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
15%
Igazából ez egy emlék 😀
2021. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező: nem szeretnék bántó lenni, de (véleményem szerint) kicsit önsajnálat-jellege van ennek a "jajj bárcsak legyen kihez odabújnom", "legyen ki átölel engem", "legyen kit átölelhetek" jellegű kérdésnek.
2021. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!