Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék magabiztosabb...

Hogyan tudnék magabiztosabb lenni?

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista srác vagyok. Évek óta edzeni járok,normálisan öltözködöm,próbálom képezni magam,illetve megvannak a terveim a jövőre. Akárhányszor megismerek valakit,folyamatosan az van bennem,hogy bénának,rondának és senkinek tart. Azokat sem hiszem el,ha egy barátom azt mondja,hogy tetszem egy lánynak. Mindig az van bennem,hogy jobbat is találhatna és miért állna szóba velem. Akárhányszor kapcsolatom volt,mindig boldog voltam és hihetetlennek tartottam,hogy van valakim. Viszont egy ideje szingli vagyok és azóta még nehezebben megy a csajozás,mint elötte.

Gondolkodtam,hogy a magasságom lehet a probléma,mivel egyfolytában azt hallom/látom,hogy a lányok odavannak a magasabb srácokért én meg mindössze 171 centi vagyok.

Bárkinek bármi tipp,hogy hogy győzzem le a gátlásaim?



2021. márc. 27. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Viselj magassarkút!
2021. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A magasság néha előny néha hátrány nem mindenki akar hummert mert 1 nem mindnkinek jön be 2 nagy a fogyasztása lásd meg az előnyt abban , hogy 171 cm vagy és sugározd ezt amúgy meg legyél athketikus és járj kommunikációs tréningre
2021. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Athletikus
2021. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!