Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak akkor tudnék végre élni...

Csak akkor tudnék végre élni ha gazdag lennék, ez az egyetlen lehetőség?

Figyelt kérdés
Sajnos egész életemben nem éltem semmit. Mert vagy munkanélküli voltam, vagy olyan szar munkahelyeken voltam hogy kiszedte belőlem az életet. De visszahúzódó is vagyok sajnos. Azért nincs jó végzettségem mert nem megy a tanulás, már általánosban is nehezen ment. Egyetlen esélyem ha valahogy gazdag lennék, és akkor véget érne a szenvedés, nyaralhatnek majd meg élhetnék. És talán valami nő is lenne akkor boldogitana. Jól gondolom? Valahogy muszáj gazdaggà válni.

2021. márc. 31. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vakaki stoppal járja be a világot. Az élet csak hozzáállás kérdése!
2021. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*valaki
2021. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Álmodik a nyomor, mi? 🤣

Te szimplán irigy vagy. Tanuláshoz állítólag nem értesz, de kérdem én, hogy akarsz gazdag lenni, ha olyan h..lye vagy? Ja, pénzt számolni azt tudsz. 🤔😅

2021. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Iskolában tanultaknak nem sok köze van az élethez
2021. márc. 31. 12:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnék pénzt számolni? Nem analfabéta vagyok.
2021. márc. 31. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
De ahhoz, viszont köze van, hogy hol dolgozol. Lehettél volna ügyvéd, orvos...akik jól keresnek. Jé, és máris gazdag lennél.
2021. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De ezeket kevés ember tudja megtanulni. Semmi értelme annak amit írsz.
2021. márc. 31. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Kevés ember? 🤣

Jártál te már kórházban,vagy néztél már ügyvédkereső oldalt?


Kifogáskeresés az megy látom.


Nem baj, szegénynek és h..lyének is kell lenni egyszerre. Te vagy rá az egyik élő példa.

2021. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
A csorosagbol egybol csak a gazdagsag az egyetlen elfogadhato opcio, beszarok. Mikor en voltam gondban, a buvos nulla volt a nagy vagyam. Hogy a jovedelmembol enni is es szamlat fizetni is tudjak, anelkul, hogy retteges lenne az eletem. Azota veletlenul kimondottan jol elek, de. Ha barmikor elvesztenem a joletet, meg tudnek most is becsulni mindent, ami a biztonsaghoz eleg. Napsutes meg szep taj ingyen is van.
2021. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy kerdezo? Nekem hasonlo a problemam es a gondom mint neked. De itt hiaba irod egyeseknek ugyse fog senki válaszolni. Valoban a penz oldana meg a helyzetet. Mivel sokan nem születnek agyzseninek de lassan már csak mérnöki állások vannak hirdetve. Na most az ember az általános iskolát altalában nem maga választja hanem a szulei meg a lakhelye. Na most aki egy fos altalanos iskolaba járt akkor az nem tud erős kozepsuliba menni vagyis már ott elfog veszni hogy legyen egy biztos tudása arra hogy felvegyek valami jo egyetemre es legyen jo szakmaja meg pénze. Regen nem veletlenul mondták mindenkinek hogy az általanos iskola az mindennek az alapja sajnos. Viszont így hogy az ember nem tud egy jo szakmat elvegezni amit jol meg is fizetnek csak tengodni fog a világban es ha ehhez társul a penztelenség a kevés pénz, a barátnő hiánya annál nincsen rosszabb.
2021. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!