Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak akkor tudnék végre élni...

Csak akkor tudnék végre élni ha gazdag lennék, ez az egyetlen lehetőség?

Figyelt kérdés
Sajnos egész életemben nem éltem semmit. Mert vagy munkanélküli voltam, vagy olyan szar munkahelyeken voltam hogy kiszedte belőlem az életet. De visszahúzódó is vagyok sajnos. Azért nincs jó végzettségem mert nem megy a tanulás, már általánosban is nehezen ment. Egyetlen esélyem ha valahogy gazdag lennék, és akkor véget érne a szenvedés, nyaralhatnek majd meg élhetnék. És talán valami nő is lenne akkor boldogitana. Jól gondolom? Valahogy muszáj gazdaggà válni.

2021. márc. 31. 12:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hagyjuk az iskolákat! Aki akar, az most is tudja már eleinte ingyen, később pénzért képezni magát (amikor már megkereste rá a hozzávalót valamilyen szolgáltatással).


A pénzkeresésnek (a komoly pénzek megkeresésének is) számtalan módja van, nemcsak orvos meg ügyvéd lehet gazdag - sőt, általában nem az alkalmazottak válnak azzá.

2021. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!