Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A féfiak miért nem ismerik el...

(:Puszedli :) kérdése:

A féfiak miért nem ismerik el ha hibáznak.? Miért mindig csak azt mondják h állandóan a hiszti mikor jogosan mondnak a nők valami?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak véleménye érdekel.
2021. ápr. 4. 07:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is ilyen volt. Akármilyen problémát akartam megbeszélni vele, úgy forgatta a szavakat, hogy engem hozott ki hibásnak, ő mindent teljesen tökeletesen és jogosan csinált. Nagyon ment neki az agymosás, a végére már azt hittem én vagyok a bolond, és még én kértem bocsánatot amiért felhoztam a témát.

A férjem véletlenül se ilyen. Vele meg se kell beszélni semmit, feléri ésszel ha valamit rosszul csinált és bocsánatot kér felnőtt módra.

Javaslom a szakítást, ha nálatok is az a helyzet, mint az exemmel, hogy mindenről te tehetsz, ő meg soha semmiről. Ez egy ocsmány jellemhiba, nem fog vàltozni.

2021. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge, nagyon primitív általánosítás.
2021. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es és kérdező! Ez nem más, mint egymás meg nem értése.

Nem a szavakat forgatja úgy, hanem elmondja a véleményét és azt az álláspontot vagy megcáfolni, vagy elfogadni lehet. Ha nem tudod cáfolni, akkor neki van igaza.

11-es! A mostani pároddal azért más, mert az ő gondolkodása jobban hasonlít a tiédhez. Lehet, hogy adott esetben mindketten rosszul látjátok a helyzetet, de mivel egyetértetek, nem okoz problémát.

Egy olyan probléma, mint pl. amikor az egyik fél úgy érzi, hogy keveset foglalkozik vele a másik, az mindig szubjektív, nincs rá szabály, tehát alapjaiban kell tisztázni a dolgokat. Nem ott kell kezdeni, hogy miért keveset foglalkozik veled, hanem akkor meg kell határozni, hogy mi a kevés. Ha ez túl körülményesnek tűnik, akkor marad a szakítás és meg kell találni azt, akivel alapból egy hullámhosszon vagytok, mint ahogy a 11-es megtalálta.

2021. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én szöges ellentéte vagyok az állításodnak, kérdező, én mindenért magamat okolom. :D Soha nem volt barátnőm és nem is lesz, mert kevés vagyok hozzá. Nem a nőket hibáztatom amiatt, mert én szar vagyok.
2021. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13-kösz, hogy három mondatból átláttál egy hét éves kapcsolatot, de az nagyon nem az egymás meg nem értése kategória, amikor a párod eltör egy tányért, aztán megmagyarázza, hogy azért tört el, mert máshol volt a szőnyeg, mert te rossz helyre tetted vissza takarítás után, ezért botlott meg és esett ki a tányér a kezéből. És igenis addig lovagol rajta, amíg már el nem hiszed, hogy tényleg rossz helyre tetted vissza és meg te kérsz bocsánatot.

Ilyen szintű szóforgatásra gondolj, ilyen piszlicsáré ügyekben is. Ez nem eltérő gondolkodás, hanem a másik jellemhibája, mert olyan nincs, hogy éveken keresztül két emberből csak az egyik csinál mindent rosszul, akár kicsi akár nagy dologról van szó.

2021. ápr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15-ös! 13-as vagyok.

Ez nem az a kategória, ha ilyen van, akkor nincs mit megbeszélni.

2021. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!