Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő megüt egy férfit...

Ha egy nő megüt egy férfit (ergó ő kezdeményez), jogos ha a férfi visszaüt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 19:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%
azért erősen kontextusfüggő
2021. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Feminizmus, meg emancipáció van.
2021. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
60%
Igen, általában jogos, de nem feltétlenül szükséges.
2021. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen függetlenül a nemektől: a részletek számítanak, ennyiből nem lehet mondani semmit. Amúgy nőként mondom, hogy annál képmutatóbb és nagyobb baromságot, mint így általánosságban, hogy "nem ütök meg nőt", még nem hallottam! Ne üsd meg a gyengébbet, inkább. Ne bántsd a családodat, csak azért, hogy fitogtasd az erődet, meg igazából ezen apropóból senkit se.

Két helyzetben fogható el a verekedés: önvédelem, illetve egy másik, gyengébb személy védelme.

2021. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
16%

Egyáltalán nem jogos! A nők gyengébbek mint a férfiak, egy férfi akár komoly sérülést is tud okozni egy nőnek, ha megüti. Normális férfi nem üt meg nőt, ha a nő nagyon harcias, és elkezdi püfölni a férfit, akkor az simán letudja fogni, és ezzel el lehet intézni, de nem visszaütni.

A feminizmus meg nem erről szól, hanem, hogy egyenlően bánjanak mindkét nemmel, a nők is kapják ugyanazt a fizetést, ők is lehessenek vezető szerepben, köze sincs ahhoz, hogy akkor már lehet verni a nőket.

2021. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
19%
Rúgott már belém szexy roma lány, de én akkor felizgultam. Kár hogy nem akart tovább verni vagy valami.
2021. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
87%
5 Bocs, de az ellen miért nem kampányolsz ilyen vehemenciával, hogy a nőktől sem legyen elfogadott ok nélkül megütni egy férfit? És az nem indok, hogy mert "ideges lett". Írom ezt nő létemre és egyik nemmel szemben sem vagyok elfogult.
2021. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
15%
Férfi nem üthet nőt, mivel a nő a gyengébbik nem.
2021. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
48%
Persze üsd meg az 50 kilóval kevesebb nőt. Úgy a férfias. Én férfi lennék pofán köpném magam ha egy nőre kezet emelek annak ellenére hogy engem megüt. Max megrángatnám de azért na. Meg röhejes is lenne számomra sőt szánalmasnak lúzernek érezném magam ha neki megyek a nőnek. Egy súlycsoport nem véletlenűl szól így a mondás. Gondolom a pasinak nem egy MMA harcos csajszi baxott oda😂👍mert akkor még meg is érteném, sőt teljesen esélytelen lenne visszaütni😀ahogy elnézem némelyik mellett biztonsagosabban érezném magam a sötét sikátorban mint egy férfi mellett.
2021. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
57%

ma 19:18


Engem ütött már meg 140 kg-os idegbeteg baromállat,hát nem volt kellemes(nem ütöttem vissza)A probléma az,hogy ezzel szeretnek visszaélni a nők.Lehet menni szépen dolgozni,ahol most vagyok,van vagy három női felettesem,férfi csak kettő.Aki tanult,értelmes,és akar is dolgozni,az megkapja a neki járó fizetést.

Elég a hülyeségből.

2021. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!