Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő megüt egy férfit...

Ha egy nő megüt egy férfit (ergó ő kezdeményez), jogos ha a férfi visszaüt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 19:09
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzott ez a videó estére, köszi.
2021. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Mármint nincs humorom most hozzá xD

Majd megnézem ha lesz kedvem;')

2021. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%
Nőt akkor sem szabad bántani, ha késsel fenyegetőzik. Ha leszúr és meghalok, akkor az igazságszolgáltatás utoléri úgy is.
2021. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
94%

Nem ha a nő leszúr, akkor is csak beleestem a késbe... És a saját hibám, értelemszerűen. Mert ugye ő a nő:))

Olyat rávernék ott csuklana össze mint egy rossz babakocsi

2021. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
23%

#34

Halálos késszúrásnál szerintem a pasinak édes mindegy már, hogy az ügyészség mit bizonyít be, és a bíró, hogy dönt. Maximum az áldozat családját, illetve a közvéleményt fogja érdekelni.

2021. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
41%
Nem is tudom melyik a szánalmasabbak a feminácik, vagy a megfelelési kényszeres "soha nem ütök meg nőt" férfiak. Ha komolyan veszük az egyenjoguságot, akkor a pofonokból is mindenkinek egyformán kéne részesülni. Kvotát kéne alkalmazni a pofonokban is. És ha szükséges akkor az év végén találomra kiválasztott nőket kéne felpofozni, hogy kiosztott pofonokban is egyenlőség legyen a két nem között.
2021. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
36%

34 vagyok

Arról beszélek hogy nem hagynám hogy késsel fenyegetőzzön...

2021. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

#37

És ha sunyiba leszúr, amikor nem figyelsz?


Ez is egy megoldás, csak nem egyszerű kivédeni a késes támadásokat.

2021. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy nem egyszerű, csak én kibasz*ott nagy király vagyok, ezen a téren is, mint minden más téren is.

Sunyiba leszúr akkor beszo*ptam, de még mindig fenyegetésről volt szó.

2021. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Nos, ha téged megtámadnak, a támadás mértéke nem lehet nagyobb, mint amit rád mértek. Tehát, ha megtámadja az 50 kilós nőt az utcán egy 120 kilós benga, nyílván ha visszaüt, akkor elég kevés ellene. Ha a nő előveszi a kését a retikülből, esélyegyenlőség címszó alatt, teszem azt használni is tudja, és szétkaszabolja a 120 kilós támadót, akkor hiába a támadó kezdeményezett, és hiába több mint 2x akkora, akkor is nőre nagyobb büntetést fognak kiszabbni, mint a férfira.
2021. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!