Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok ember lenni, nagyon nincs kedvem ehhez az élethez?

Figyelt kérdés
Igazából semmi nem boldogít. Egyszerűen nem akarom ezt. Pszichológus is csak a hülyeséget mondja. Neki biztos jó mert dől a pénz. Könnyen beszél. De én semmihez nem értek amiből sok pénz lesz. Régen akartam szakember lenni de ott is több kárt okozok mint hasznot. Nem vagyok okos sajnos. Talán még az tudna boldogitani ha lenne barátnőm aki nagyon szeret de az se fog megtörténni . Kinek kell egy ilyen nyomorék? Aki még egy szakmához se ért. Próbálkoztam több szakmával de egyik se ment. Ha meg is lenne a papír így nem mennék akkor se semmire. Meg nem.akarok embereket se veszélyeztetni. Mondjuk nem jól.szerelem meg a gázt vagy fűtést stb.

2021. ápr. 11. 11:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nem futárkodásra gondoltam,kamionsofőr esetleg busz sofőr.

Ellenőrként nem olyan rosszul fizetnek,szerintem kezdésnek jó még kotalálod hogyan tovább?

2021. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
De érettségim sincs.
2021. ápr. 11. 12:41
 13/26 anonim ***** válasza:
Kamionsöfőrnek önállónak kell lennie meg találékonynak, nagy teherért felel, a kérdezőnek nem való. Buszt nem merne vezetni, mert fél, hogy balesettel kárt okoz. Csak kockázatmentes munka való neki.
2021. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én örülök ha autót megtanulok vezetni, el kell hinnem hogy meg tudom különben nem fog menni
2021. ápr. 11. 12:42
 15/26 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm beiratkozott HÉV-kalauz tanfolyamra, de azt mondta, túl nehéz neki, meg fél az emberektől, abbahagyta.
2021. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nemzetközi furgonos?

B jogsi elég hozzá.

2021. ápr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
YouTuben van Szili furgonnal,el mondja előnyeit és hátrányait.
2021. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Fogjátok már fel, hogy a kérdező csökkent képességű, eleve fejlesztő iskolába kellett volna járnia, csak a szülei leszarták, erre felraknátok egy kamionra, ez komoly?
2021. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Kertes környéken laksz? A kerületi újságba vagy a kerületi Facebook-fórumra beírod, hogy "Fűnyírást (a tulajdonos fűnyírójával), kertásást vállalok 1500.- Ft órabérért."
2021. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
66%
Azért csak 1500, mert a kérdező valszeg gyenge munkaerő, ilyenkor az alacsony ár a megtartó erő.
2021. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!