Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért ilyenek az emberek...

Itt miért ilyenek az emberek gyakorin?

Figyelt kérdés

Jó mostanában annyira nem,de ilyen régebbi kérdéseken olyan rossz indulatú emberek vannak..amiket levágnak csak tekeredek XD


Konkrétan az illető kérdez valamit,válaszol valaki,az nem ért egyet,válaszol a másik,az pláne onnantól meg megy a WW3 a végén meg más témán kötnek ki aztán szerintem azt sem tudják min veszekedtek alapból :D



2021. ápr. 15. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem igazán tudom beazonosítani ezt a jelenséget, amit leírtál. Ezen az oldalon vannak komolyabb problémák is, hogy az emberek összevesznek.
2021. ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja vannak olyanok is. Nézd az olyan kérdéseket,mint pl "Mit tegyek ha nincs baratnom" na ott úgy leosszak az embert.. XD De nem mindig.
2021. ápr. 15. 00:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint a facebook. Emberfüggő, hogy ki válaszol. Ezért írják néha a bőrviszketésre, hogy rák.. néha rossz indulatú ember válaszol néha meg normális.
2021. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok a bunkó paraszt ember, az intelligens kevés sajnos, lehet ők nem igazán válaszolnak.
2021. ápr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Látogass fel politika kategóriába kérdező. Ott kisül a szemed.
2021. ápr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember finoman fogalmazva sem túl intelligens és nem arra használja az oldalt, hogy másnak válaszoljon, hanem arra, hogy magát fényezze és/vagy levezesse a frusztrációkat.


Sajnos gáz, én naponta voltam ilyenekben, ezért is írok már kevesebbet. Leírtam tök egyszerű tényeket, amiken pár ember besérült és ment a hiszti. Nem vita volt, nem érveltek, hanem csak beszóltak.

2021. ápr. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal többnyire arra van használva, hogy anonim profil mögé bújva kieresszék a napokban felgyülemlett feszültséget. Másokra. Amúgy nem értem, minek vihogsz ezen ennyire, én nem találom ezt annyira viccesnek.
2021. ápr. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy pèlda, szakàcs vagyok, a ràntàsról kérdezett ki, néhány mondatban segítettem, hogy kell, mikor kell berántani az ételt, stb., teljesen lepontoztak, aki meg egy szóval odaböfögött valami ökörséget 100%.


Megfogadtam, nem írok ide többet, pedig tényleg szívesen segítettem.

2021. ápr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hetes


Azon,hogy kis piti dolgokra is olyan lekezelően tudnak reagálni,meg olyan vitákat lenyomnak olykor,mintha egy gyilkosságot kéne bebizonyítani.


Nem tudom ki,hogy van vele,mostanában is előfordul,de azért nem olyan szinten,mint régebben.Pláne ilyen 2007 és 2014 közötti kérdésekre kb.


De van,amikor érkeznek normálisabb válaszok is.

2021. ápr. 15. 09:50
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok a frusztrált, primitív, agresszív ember, akik itt vezetik le a napi feszkót. Azért itt, mert itt nincsen név, se arc társítva a hozzászólóhoz és tévesen azt hiszik, így már mindent szabad. Nekem is vannak rosszabb, idegesebb napjaim, de még azokon sem az a célom, hogy másokat bántsak, degradáljak bárhogyan is..

Tegnap gondolkodtam el, hogy mit is csinálok ezen az oldalon, amikor egy kérdés alatt egymásnak esett x ember és szó szerint egymás halálát, komolyabb betegségek elkapását kívánták. Azt hittem ott fordul fel a gyomrom. Nem volt semmi közöm a szájkaratéhoz vagy a kérdéshez, de pokoli volt olvasni.

FB is tele van ilyenekkel, de mivel azt kevesebbet használom, szerencsére ott nem jönnek velem szembe ilyenek annyit.

2021. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!