Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért ilyenek az emberek...

Itt miért ilyenek az emberek gyakorin?

Figyelt kérdés

Jó mostanában annyira nem,de ilyen régebbi kérdéseken olyan rossz indulatú emberek vannak..amiket levágnak csak tekeredek XD


Konkrétan az illető kérdez valamit,válaszol valaki,az nem ért egyet,válaszol a másik,az pláne onnantól meg megy a WW3 a végén meg más témán kötnek ki aztán szerintem azt sem tudják min veszekedtek alapból :D



2021. ápr. 15. 00:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10 De ez a jelenség a koronavírus elleni védelem érdekében bevezetett digitális oktatás óta megy ilyen extrém módon.

Ugyebár iskolások otthon vannak aztán ide járnak fel trollkodni, anyukák kitépkedik a hajukat lassan aztán ők is tudnak alkotni. Aztán ott van az a réteg aki munkáját veszítette el és feljön a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitással.


Összeáll ez a kép.

Persze azelőtt is voltak ilyenek bőven de azért nem ennyire extrém módon.

2021. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen,vannak. Pláne,aki tehetetlen,maga alatt van,és ide jön fel segítséget kérni,bízik benne,hogy kap segítséget,de aztán azok a válaszolók,a degradálásukkal,kötekedésükkel jobban rátesznek egy lapáttal.
2021. ápr. 15. 13:41
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 sajnos ez tényleg így van. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a vírus előtti időszakban nagyon keveset találkoztam itt az oldalon ilyen felhasználókkal, a vírus óta durvult el így a helyzet sajnos.
2021. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!