Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt gyakorin minden kommentelő...

Itt gyakorin minden kommentelő milliomos és nem nélkülöz semmiben?

Figyelt kérdés

Több kérdésnél látom, ahol valami vita alakul ki, hogy előjön az emberek anyagi helyzete, ahol kiderül, hogy mindenkinek nagyon sok pénze van, de legalábbis többet keres a másiknál (igen, mindenki mindenkinél). Ha valaki 500-at keres, akkor biztos, hogy jön egy informatikus vagy vállalkozó, akinek 800 a nettója és elmondja, hogy ő ügyesebb, okosabb, talpraesettebb az életben. Ha az illető nő és mondjuk GYES-en van, akkor a férje keres annyit, mint máshol ketten együtt a felek.

Ide akkor ezek szerint a nagyon gazdag emberek járnak? Ezért van ennyi idejük, hogy ide kommenteljenek munkaidőben is?



2021. ápr. 16. 20:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én 60-at költök telora havonta és mercim van:)
2021. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Én szegény vagyok, pont megélek a fizetésemből no meg abból amit a természet ad. Lehet hogy hihetetlen de nem vágyok gazdagságra, csak annyira motivál a pénz amennyire muszáj, amennyire egy eszközre szüksége lehet az embernek, nekem. Mindenem megvan ami nekem fontos és jól érzem magam, elégedetten.
2021. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#11, Én 60-at költök telora havonta és mercim van


Egészségedre, de gondolom, nem is jössz ide nyafogni, hogy nincs lóvé gyerekcipőre.

2021. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül az országban. Amilyen embereket látsz magad körül az utcán, azok írkálnak ide is, ugyanaz az összetétel. Nagyrészük átlagember, átlagos fizetéssel. Vannak gazdagabbak meg szegényebbek is. De az átlag az nem dőzsöl.Nincs 500-800 000 nettójuk havonta, csak szeretnék ha annyi lenne.Meg ha már szóba került akkor az átlagnak nincs 18-23 centis farka, csak szeretnék ha annyi lenne. Nézz bele a Goldengate-en a feltöltött amatőr videókba, kb. 12-15 centis farkakat fogsz látni 90 százalékban. Meg párperces maszatolásokat félkemény fasszal. Ugyanezek az emberek osztják az észt a szexualitás rovatban a kétórás kemény, vad töcskölésekről hogy az kell a nőnek minden nap meg az olyan 23 centis szerszám ami nekik van. Szerintem azoknál a kérdéseknél sincs ez másként ahol az anyagiak kerülnek szóba.
2021. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom de egy bitcoinnal meg dobhatna valaki. Itt mindenkinek sok van úgyis. Több ezer.
2021. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem igazán értem, hogy mi értelme van ennek a posztodnak... Hacsak nem burkoltan segítséget akarsz kérni, hogyan kezeld, ha frusztrál, hogy mások bizonyos területeken előrébb tartanak nálad. VÁLASZOM: Az élet nehéz és nem mindenki ugyanolyan bravúrral birkózik meg vele; nem mindenki egyformán tehetséges és sikeres - ahogy látom, ez rád is ugyanúgy vonatkozik, ahogy rám is. Döntsd el, mit akarsz az életedtől és koncentrálj arra, ami örömöt okoz. Tanuld meg elfogadni magad, nem kell semmit szégyelni. És tanulj meg egy picit osztozni mások örömében; ha valaki nagyon büszkélkedik valamivel, az azt jelzi, számára különösen fontos az adott dolog és egyúttal azt is, hogy nagyon kiszolgáltatottnak érzi magát vele kapcsolatban - ezzel az érzéssel szerintem mindenki tud azonosúlni...
2021. ápr. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

16: semmit nem értettél meg a kérdésből, és nem kell a Brian Tracy maszlagod okoska. :) Azonosúlj vele te, hosszú ú-val.

Én nem vagyok frusztrált más helyzetétől, vagyonától, de ebben az országban inkább az lenne az egészséges, ha mindenki az lenne - akkor talán változna valami. Én épp az olyanok miatt írtam ki a kérdést, mint amilyen te vagy: láthatóan az értékrended csúcsán a pénz és a hatalom áll, ezért szopod be a hatalmasoktól a csitító szöveget, hogy ne legyél irigy, hiába ők a te mukádból élnek, amíg neked leosztanak annyit, hogy éppen kigyere belőle. Jó kis szolgajellem vagy, pont ilyenre van szüksége a mundenkori hatalomnak.

2021. ápr. 17. 04:21
 18/24 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
60%

Bontom neked kategóriákra, amiket én szoktam olvasgatni:


Családi kapcsolatok: itt az átlag 13 évesen költözött külön a szüleitől, 15 évesen már saját belvárosi ingatlanuk és 3 luxusautójuk volt. A valóság általában az, hogy ezek az emberek még 30 évesen is otthon ülnek - abból kiindulva, hogy kb. fel se fogják, mennyi pénz egy albérletbe belevágni, főleg, ha egyedül vagy és nincs semmilyen segítséged -, és így élik ki azt a frusztrációjukat, hogy az egyetlen munkahelyen (ami fénymásolásból állt) sem tudták hozni azt a minimumot, hogy ne rúgják ki őket.


Emberek: kb. az a szitu, amit felvázoltál. Abba kell belegondolni, hogy ha valaki olyan sikeres vállalkozó, hogy közel egymilliót lapátol haza naponta, vajon mennyi ideje marad gyakorin vitázgatni a fizetésekről...


Felnőtt párkapcsolatok: férfi kiírja a kérdést, hogy mi lehet a sikertelenségének az oka, a válaszokban pedig kiderül, hogy "incel", jelentsen ez bármit is. Ezt általában azok a 130 kilós, kisfiús hajú, háromgyerekes nők írkálják, akiket a drogos férjük otthagyott nemrégiben, és a kutyának sem fognak kelleni soha többé.


Fogyókúrák: itt a fizikát és biológiát hazudtolják meg rendszeresen. Kb. mindenki 500 kalóriás étrendet ajánl a másiknak, de lehet, hogy ez azért van, mert ők is ezt követik, és az agyuk működése leállófélben van. (Nemrég diétáztam, ezért néztem be, szerencsére én tisztában vagyok a dolgokkal, de egy tudatlannak rohadt veszélyes olvasgatni az ottani tanácsokat...)


Szexualitás: szerintem mondanom sem kell, hogy ebben a topicban mindenkinek akkora szerszáma van, mint egy villanyszerelő szerszámosládája. :) Ezeknek az embereknek a kedvenc kulcsszavaik általában: gangbang, bukkake, stepsis, rileyreid, asstomouth.


Ha eszembe jut még valami, leírom később.

2021. ápr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mi az stepsis?
2021. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Keress rá. :D


Azt jelenti, mostohatesó (lány).

2021. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!