Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt gyakorin minden kommentelő...

Itt gyakorin minden kommentelő milliomos és nem nélkülöz semmiben?

Figyelt kérdés

Több kérdésnél látom, ahol valami vita alakul ki, hogy előjön az emberek anyagi helyzete, ahol kiderül, hogy mindenkinek nagyon sok pénze van, de legalábbis többet keres a másiknál (igen, mindenki mindenkinél). Ha valaki 500-at keres, akkor biztos, hogy jön egy informatikus vagy vállalkozó, akinek 800 a nettója és elmondja, hogy ő ügyesebb, okosabb, talpraesettebb az életben. Ha az illető nő és mondjuk GYES-en van, akkor a férje keres annyit, mint máshol ketten együtt a felek.

Ide akkor ezek szerint a nagyon gazdag emberek járnak? Ezért van ennyi idejük, hogy ide kommenteljenek munkaidőben is?



2021. ápr. 16. 20:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

18: jót röhögtem, ez azért így elég kerek.

Az incelt amúgy arra mondják itt, hogy ha feltételezésül szerint még szűz vagy, és magad helyett a nőket okolod mindenért.

Ezt, meg mellé a nőgyűlölő jelzőt persze mindenki megkapja, aki a csodálatos nőket "önrendelkezésükben" sérti, pl. kétségbe vonja, hogy esetleg a gyerek melett lenne a helyük kicsi korban nem karriert csinálni stb. stb.

2021. ápr. 17. 16:28
 22/24 anonim ***** válasza:
Ha pedig a gyerekkel maradnak, akkor aranyásók, élősködők. Mindig van valaki, aki beleköt valamibe. Én maradnék a baba mellett, amíg lehet, de nem szeretem, akik más életével foglalkoznak. Mert, ha nő vagy, akkor vagy aranyásó vagy femináci, karriermániás lehetsz. Középút nincs.
2021. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22: ebben is van valami, de azért ha valakit learanyásóznak ma abból nincs botrány, ellenben ha valaki "otthon akarja tartani" a párját, akkor egyből jön az önmegvalósítás szöveg.

Az aranyásás egyébként a szememben nem azt jelenti, hogy valaki otthon marad GYES-en, hanem azt, hogy ha egy bankszámlával házasodik.

2021. ápr. 17. 17:40
 24/24 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy gyakori kérdésen vagyunk,még azért is beszólnak hogy mi alapján öltözködöl.

Istenem,ezért szeretem a gyakorit,hogy ő milyen béna,meg hogy fogyatékos,amúgy fogyatékos,meg amúgy tapló sz...házi

2021. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!