Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy valaki...

Az miért van hogy valaki valakivel kedves és effektáló, másokkal meg arrogáns és kioktató? Hogy nevezzük az ilyen embert?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 23:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A személyem és a viselkedésem két külön dolog. A személyiségem ÉN vagyok, a viselkedésem attól függ, TE ki vagy."


Akkor azért ez jó ürügy is egyben,hogy ne kelljen felelősséget vállalnod a viselkedésedért?

2021. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem így van. MINDIG, minden tettemért, szavamért vállaltam és vállalom a felelősséget. Sajnálatos, hogy nem érted a mondás lényegét. Nem elég csak elolvasni, értelmezni is kéne.
2021. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Elozo komment nem en voltam. Szoval szerintem ez az illeto egy bunko, ne foglalkozz vele, szoval vele van baj nem veled, nem kedvel es kesz.


Amugy ha erdeklodsz az kedves dolog, nemhogy orulne. Szard le ezeke utan ne kerdezz semmit direkt.

2021. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!