Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit akar kezdeni az életéve...

Ki mit akar kezdeni az életével jelen pillanatban? Milyen terveid vannak?

Figyelt kérdés

Kort és nemedet is írd meg.


Szép napot.



#terv #pillanat #jelen #Pillanatban
2021. ápr. 19. 05:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

23l

Halál várása, mert öngyilkossághoz lusta vagyok így kivárom a természetest.

2021. ápr. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Megszerezni az alapdiplomát, letenni a jogosítványt, összegyűjteni 1 millió Forintot - év végéig ezek a terveim.

Következő évben leteszem nyárig az angol felsőfokút, beiratkozok egy programozás tanfolyamra, amit nyár végéig elvégzek, közben jelentkezek mesterképzésre amit 2022 ősszén fogok elkezdeni.

Mesterképzés alatt TDK-n és OTDK-n is részt szeretnék venni, gyakornokként két évig dolgozni egy kiszemelt munkahelyen, illetve mesterképzés alatt német középfokú nyelvvizsgát is leszeretném tenni.

Miután meglesz az MSC diploma a 2 év szakmai tapasztalattal és 2 nyelvvizsgával 5 évig tervezek az adott cégnél dolgozni, ezalatt letenném a német felsőfokút, aztán ha minden jól megy Németországban dolgoznék pár évig, ezek után egy PHD-n elgondolkodnék.

Mesterképzés végeztével vagy még előtte pedig egy vállalkozás ötletemet szeretném megvalósítani (többek között most arra is gyűjtök diákmunkával).

Mesterképzés alatt pedig keresnék egy barátnőt akivel hosszútávon tudok tervezni.


22/F

2021. ápr. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Meghalni. Lehetőleg egy hónapon belül.
2021. ápr. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
21F. Minnél előbb meghalni. Öngyilkossághoz nyúl vagyok.
2021. ápr. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi csak úgy lenni és szarni mindenre elzárkózni mindenkitől és agyalgatni hol ment tönkre az eletem.
2021. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mindenki ilyen szuicid, akkor válaszolok én is:


Tavaly kipróbáltam én is, de nem jött be.

Ősz óta tanulok, próbálom a sokadik jövőképemet felépíteni, eddig megyeget is, úgy ahogy. Most végre van újra életcélom, de csak olyan, aminek a teljesítési határideje 30 éves koromig történhet meg. Ha útközben megakakadok valahol és kicsúszok a határidőből, akkor lehet újra megpróbálkozok a tavalyi kaszkadőrmutatvánnyal.

2021. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ja, lemaradt:

26/N

2021. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 30 éves emberi roncs vagyok. Kis fiúként jószívű voltam, de most 30 évesen olyan vagyok, mint a Sith-ek a Star wars filmekben. Tele vagyok gyűlölettel, megkeseredett, lelki beteg, idegbeteg, agresszív vagyok és tegnap este óta megint csak szomorúságot érzek és legszívesebben fejbe lőném magam egy forgótáras pisztollyal. Semmi sem okoz nekem hosszan tartó örömöt. Szóval jelenleg semmit sem akarok kezdeni az életemmel.
2021. ápr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy képzést bevállalni, munkahelyet váltani. F39
2021. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Durva, hogy mennyire negatívak az emberek. Ha az élet egy alapos pofon csapással jutalmaz, miért az az első reakció, hogy öngyi leszek!?


Rövidtávú terv a minél több munka. Szeretem, nemrég másodállást vállaltam, több munka = több pénz. Közben családalapítás. A sok munka mellett ha visszaáll végre a normál kerékvágás, akkor idő a barátaimmal, nagy kirándulások, nyaralás, barangolás országhatáron belül és azon túl. Alig várom, hogy végre mehessünk mindenfelé újra.

Hosszútávú terv a családi ház és minden vágyam egy kis nyaraló. Ehhez a telket már keressük, amin szép lassan megépül majd álmaink kis faháza.

2021. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!