Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit akar kezdeni az életéve...

Ki mit akar kezdeni az életével jelen pillanatban? Milyen terveid vannak?

Figyelt kérdés

Kort és nemedet is írd meg.


Szép napot.



#terv #pillanat #jelen #Pillanatban
2021. ápr. 19. 05:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
#10 Ne jutalmazzon velük. Nem azért élek, hogy pofonokat kapjak. Ha pofonosztással jár az élet, nem kérek belőle.
2021. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
11-esnek igaza van! Az élet ne arról szóljon, hogy pofonokat kapunk. Amúgy én már kaptam annyi pofont az életem során, hogy más ember már fele ennyi pofontól is öngyilkos lett volna.
2021. ápr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

"Rövidtávú terv a minél több munka. Szeretem, nemrég másodállást vállaltam, több munka = több pénz.(..). A sok munka mellett ha visszaáll végre a normál kerékvágás"


Egy jóbarátom mondta, még azelőtt pár hónappal, hogy véget vetett az életének, hogy direkt bevállalt egy csomó túlórát, konkrétan csak aludni járt haza. Annyi munkája volt, hogy néha ebédelni sem maradt ideje. De dolgozott, mert azt hitte a folytonos rohanásban talán a gondolataira sem lesz ideje, vagy ereje a fáradságtól.

Ezt alaposan megcáfolta azzal, hogy munka közben lett öngyilkos.

Egyszerűen ott sem tudott megszabadulni a gondolataitól...

2021. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Az életben márpedig természetes, hogy vannak hullámvölgyek. Az ezekhez való hozzáállásban vagyunk mások. Erre szokták azt mondani, hogyha az élet citrommal kínál, csinálj belőle limonádét.

Munkával kezelni egy lelki problémát pedig nem lehet. Annak hosszútávon nem lesz jó vége. Én azért vállaltam másodállást, mert úgyéreztem, hogy ez egy olyan lehetőség, amire vágyom és nekem megéri a belefektetett energia. Nem struccpolitika.

2021. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21%
14.örülünk hogy te ilyen happy vagy de vegyxél vissza magadból!
2021. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

csak valamit tenni a depresszioval

16

2021. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy összekaparni 2milliót egy saját műhelyre, aztán megfogni az első saját melókat


35/f asztalos

2021. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hú, elég lesújtó a kép itt pár fiatal embernél. :( Kár lenne értetek, valahogy álljatok talpra. Voltam már a padlón én is, de az élet ilyen.


A tervek: idén befejezek egy dupla nagylemezt (hobbi), megtervezem a tavaszi lakásfelújítást (család), elindítok egy új előadássorozatot (munka), forgatok két zenés kisfilmet (munka), leadok egy tucat podcastot (munka), tanítok (munka). Ez még két hónap az évből, sztem marad még belőle másra is. 50+F

2021. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!