Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a híradókban...

Miért kell a híradókban kiemelni, hogy meghalt 4 ember, köztük 2 gyerek?

Figyelt kérdés
Talán egy felnőtt élete nem fontos? Miért mindig a gyereket kell sajnálni? Ha egy balesetben meghalna a férjem és egy idegen gyerek, csak a férjemet sajnálnám.N
2021. ápr. 28. 12:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Egy idegen gyereket nem sajnálnál? Én még egy idegen felnőttet is. Az más kérdés, hogy nyilván nem ugyanazt érezném az idegen iránt, mint a rokonom iránt, de én egy ártatlan ember halálát akkor is sajnálnám, de idegen számomra.
2021. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%

*

, ha idegen számomra.

2021. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem, miért kell jobban sajnálni egy gyereket, mint egy felnőttet.
2021. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom nincs gyereked, ha lenne, akkor talán értenéd.


Nyilván egy ismeretlennek semmit nem mond hogy felnőtt vagy gyerek balesetbeni halála, de a gyerek a jövő, az élet, az ártatlanság, ezért sajnálatos amikor egy gyereket ér baleset.

2021. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Mert úgy gondolják, hogy egy gyerek halála megrázóbb és figyelemfelkeltőbb. Senki még csak nem is utal rá, hogy egy felnőtt ne lenne fontos.


Két idegen közül én akaratlanul is a gyereket sajnálnám jobban, mert nekik lehetőségük se volt az életre. Mindegyik ugyanúgy szörnyű.

2021. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hát én meg a felnőttet... Semmivel nem fontosabb egy gyerek élete.
2021. ápr. 28. 12:15
 7/29 anonim ***** válasza:
64%
Mert a híradó már nem híreket közvetít,ha nem riogat és elrettent nem hiába hívják horror híradónak .
2021. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%
Ne vedd magadra, de a férjed és a gyerek közül az utóbbit sajnálnám jobban. Nem azért, mert fontosabb (ki állított ilyet?), hanem mert esélye sem volt megtapasztalni azt, ami a legtöbb felnőttnek és kevesebb ideje volt élni.
2021. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem mondanák be, akkor arról írnál ki kérdést, hogy "de miért nem mondják be????"
2021. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Mindenki élete ugyanolyan fontos, és ez rohadtul felidegesít. Mindig a gyerek a legfontosabb, a legsajnálnivalóbb...
2021. ápr. 28. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!