Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a híradókban...

Miért kell a híradókban kiemelni, hogy meghalt 4 ember, köztük 2 gyerek?

Figyelt kérdés
Talán egy felnőtt élete nem fontos? Miért mindig a gyereket kell sajnálni? Ha egy balesetben meghalna a férjem és egy idegen gyerek, csak a férjemet sajnálnám.N
2021. ápr. 28. 12:04
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Köszi 16os,tiéd az egyetlen értelmes válasz. Viszlát
2021. ápr. 28. 12:29
 22/29 anonim ***** válasza:
50%

Mert a híradónak az a célja, hogy sokkolja az embereket. Az emberek meg szeretnek borzongani, ezért jobban odakapják a fejüket egy olyan hírre, hogy ha gyerek is meghalt.


Rögtön megugrik a nézettsége a műsornak, ha nem a szomszéd Marika nénit belezik ki, hanem mondjuk egy gyereket. Pedig mindkettő védekezésre képtelen gyenge áldozat.

2021. ápr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Ezen én is szoktam gondolkod. Nyilván egy gyerek halála durvább hírnek számít. Én azon agyalok nőként, miért kell kiemelni, hogy ennyi meg ennyi nő halt meg.
2021. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
66%
Jólvan, az egy dolog, hogy te semmibe veszed a gyerekeket. Te mondtad, hogy "miert nem ugyan olyan fontos a felnott es a gyerek elete" és mégis te irtad, hogy a felnott elete szamodra fontosabb mint a gyereké. Ez nem ellentmodas???
2021. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
32%

Vannak gyerekeim és képzeld, többet ér az életük a magaménál.

Az hogy utálod a gyerekeket, az a te szégyened, neked kell javítanod rajta.

2021. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, én is utálom a gyerekeket, de azért nem lehetsz annyira szívtelen, hogy ne sajnáld meg egy gyerek halálát. Sokaknak igen, megrázóbb egy gyerek halála, mint egy felnőtté.

Ha választanom kéne, hogy egy égő házból egy random, számomra teljesen idegen felnőtett, vagy egy teljesen idegen gyereket mentsek ki, akkor az utóbbit fogom. Ez szimplán kódolva van belénk, hogy az elesettebbet, a gyengébbet kell segíteni.

2021. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem ne privizzél te kis gyökér.
2021. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Érdekes, mennyi álszent hülye van az oldalon. Én semmilyen idegenért nem mennék be egy égő házba. Sem egy gyerekért sem egy felnőttért.


Aztán ezek az emberek azok, akik átgázolnak a földön fekvőkön is az utcán, de a neten annyira szeretnek minden embert. :D

2021. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
52%

Lehet,hogy a felnőtt,legyen 25 éves se élte az életét,nem volt csaja,nem tudott házat venni. Sose volt igazán boldog.

Mindig volt a kérdés,ha egy anyuka élete és a magzat élete közt választani kéne,hát egyértelmű hogy az anyuka!

Anyuka mellett ott egy férfi,aki szereti őt. Újabb gyermeket lehet nemzeni,de anyuka sose lenne új,ha meghal.

Értem,hogy egy baba elvesztese is fáj,de ő még meg sem született,nem tett dolgokat az életben. Sose értettem,valaki hogy tudja elengedni a szerelmet,hogy együtt neveljen egy gyereket majd anya nélkül..

Visszatérve,gyerek élet egy csöppet sem fontosabb más életénel.

Nyilván egy szülő előtérbe helyezi a saját gyereke életét másénál.

De ha meghal egy felnőtt és egy gyerek,számomra egyenrangú.

2021. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!