Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ki a hülye? Aki oltat,...

Most ki a hülye? Aki oltat, vagy aki nem oltat? (szavazás)

Figyelt kérdés
Aki oltat az hülyézi akik nem oltanak. Akik nem oltanak azok hülyézik akik oltanak. Most akkor ki a hülye

2021. ápr. 30. 06:53
A kérdező szavazást indított:
Akik oltanak az a hülye
Akink nem oltanak az a hülye
137 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen aki nem oltat. Nyilván ezt ők nem tudják magukról, mert pont azért nem oltatnak, mert nem értik meg a helyzetet.

Ők maguk sem tudják miért nem akarják, csak szeretnek itt a gyakorin hőbörögni öt perc figyelemért.

Itt most nyilván nem a chippelős konteósokra gondolok, ők nyilván annyira hülyék, hogy azt mindenki tudja.

2021. ápr. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
61%
Egyik sem.
2021. ápr. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
73%

Egyik "tabor" sem hulye.

Teljesen normalis logikus erveim vannak ,miert nem oltatok covid ellen. (direkt kihangsulyozom,hogy covid ellen mert vannak oltasok amiket pl felnottkent vettem fel es volt amiert eleg borsos arat fizettem)

Megertem azokat is akik oltatnak es nem tartom oket hulyenek, egyedul talan a kismamaknal voltak "felelmeim", de felnott ember vagyok es nem hoborgok mas dontesen.

Itt egyenlore nincs hulye vagy nem hulye dontes, kiveve talan az amit az elso mar emlitett, a chip hivok de az menthetetlen kategoria.

Aki mar elkapta a covidot tudja merlegelni hogyan hatott a testere, aki nem kapta el igyis-ugyis elfogja kapni. Nem kell az embereket ezzel is egymas ellen uszitani.

2021. ápr. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
90%

Mindkét oldal érthető. Aki oltat, azert teszi, mert jobban fél a betegségtől, mint az oltás esetleges mellekhatasaitol. Aki meg nem oltár, pont fordítva, ő jobban fél az oltás esetleges mellekatasaitol, mint a betegségtől.

Nekem emellett a társadalmi felelősségvállalás része is: ha oltatok, előbb utóbb kialakulhat a nyajimmunitas és az is védett lesz, aki valmi miatt nem kaphat oltást.

2021. ápr. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem egyik sem hülye, és el kellene fogadni a másik nézőpontját, véleményét. Így is rengeteg megosztottság van főleg nálunk, nem kellene ezt fokozni. De a magyarok már csak ilyenek. Nagyon megy a gyűlölködés, utálat.


Kormánypárti birka vs büdös ellenzéki libsi, migránssimogató vs. nemzeti érzelmű, soros bérenc vs. nem soros bérenc, cigány vs magyar, b.zi/leszbi vs hetero nemzeti család.

2021. ápr. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%

5!


Nem kimondottan magyar jelenség. Külföldön élek, itt is vannak oltás mellett és ellen kampányolók, pont ugyanúgy, ahogy a világ minden részén.

2021. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
52%
"Itt? Mindenki."
2021. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
24%
C mindenki
2021. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
86%
6, más a kampányolás valami mellett és a gyűlölködés valami ellen
2021. ápr. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
76%

A nagyhatalmaknak direkt ez a céljuk, hogy a népet megosszák.

Miért nem lehet elfogadni egymás nézőpontját, nem ellenségeskedni?

2021. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!