Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ki a hülye? Aki oltat,...

Most ki a hülye? Aki oltat, vagy aki nem oltat? (szavazás)

Figyelt kérdés
Aki oltat az hülyézi akik nem oltanak. Akik nem oltanak azok hülyézik akik oltanak. Most akkor ki a hülye

2021. ápr. 30. 06:53
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem szabad ezt ilyen sarkosan nézni, kérdező! Egészségügyi oka is lehet annak, hogy valaki nem meri megkockáztatni az oltást. Számolatlanul vannak azok az emberek is, akiknek eszük ágába nem jutott volna foglalkozni az oltással, ha a munkáltatója nem kényszeríti bele és ott van döntés szabadsága is, amit bűn elítélni csak azért, mert nem úgy vagy ahhoz hasonlóan gondolkodik valaki, mint pl. én. Ebben a káoszban a teljes zárás lett volna a helyes - és időben legrövidebb - út, de a hatalmi harcok miatt ezt nem vállalta be az éppen aktuális kormány. Mivel erre nem került sor, teljesen mindegy, hogy ki, ill mivel és hányszor olttatja vagy nem olttatja magát, - mert az újabb és újabb mutánsokkal az idők végezetéig el fogunk szórakozni - közpénzen. Már csak az a megoldás maradt, hogy a lehetőséget nyitva hagyja a kormány a - ténylegesen - önkéntes alapú oltakozásra, a többi embert meg sorsára kell hagyni. Ha szerencséje lesz a most, nagyüzemben köpködőknek, megöröklik a problémákat és megmutathatják, hogy milyen mélyen képesek kotorászni puszta kézzel a szarban!
2021. ápr. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
87%

9!


Gyűlölködés is ugyanúgy van mindenütt. Összeesküvés elmélet és hasonlók is.

2021. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
27%
nem ertem hogy egyesek miert nem akarjak magukat beoltatni. sokkal hamarabb vege lenne ennek az egesz virusnak, ha legalabb az emberek 70%-a megkapna! nem akarok semmit se eroltetni de orulnek ha minnel tobben beoltatnak magukat
2021. ápr. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
41%

Én most felvállalom: az a hülye, aki nyomós ok nélkül nem oltat.

Ez most nem kizárólag egyéni döntés dolga, hanem, ahogy előttem valaki írta, társadalmi felelősségvállalás. Akkor leszünk túl ezen a cirkuszon, ha meglesz a megfelelő immunitás. Ha nagy tömegek hőbörögnek az oltás ellen anélkül, hogy erre különösebb indokuk lenne, azzal nem csak a saját egészségüket veszélyezteteik (ami szívük joga lenne), hanem azokét is, akik az életkoruk vagy az egészségi állapotuk miatt nem kaphatnak oltást. Plusz még itt vannak a covid "járulékos áldozatai", azok, akiket azért nem láttak el megfelelően, mert a kórházak a covidosokkal voltak elfoglalva. Te mit szólnál, ha azért nem diagnosztizálnák egy ismerősödnél időben a rákot, mert veled és a hozzád hasonló oltáselenesekkel volt tele a kórház? (Ez most nem a Kérdezőnek szól).

Plusz egy személyes történet, nem tudom, kit mennyire érdekel, nekem fontos. A legjobb barátnőm orvos. Olyan a szakterülete, ahol nem szokott meghalni senki, de már hónapok óta a Covid osztályra küldik, ahol hullanak az emberek, mint a legyek, gyakran egész fiatalok is. Napi 12-24 órákat dolgozik, otthon csak alszik, a gyerekei nem látják. Teljes apátiába süllyedt már, senki és semmi nem érdekli, a saját gyerekei sem. Mondhatjátok, hogy "ő választotta" ezt a hivatást, de ezt akkor sem lehet bírni ép ésszel. Nekem nagyon hiányzik ő, de tudom, hogy a gyerekeinek még jobban. Nekem azt jelentené a nyájimmunitás és a kevesebb covidos, hogy talán visszakapom a legjobb barátnőmet.

2021. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
43%
14.Csak ne tegyük már meg az egyszerű embert bűnbaknak,hogy ő hibás az egészségügyi állapotokért.
2021. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
62%

"Ez most nem kizárólag egyéni döntés dolga, hanem, ahogy előttem valaki írta, társadalmi felelősségvállalás. Akkor leszünk túl ezen a cirkuszon, ha meglesz a megfelelő immunitás"


Ahogy fentebb is írták, inkább be kellett volna zárni mindent 2 hétre és elmúlt volna a járvány.


Azt se tudják hány % oltottól lesz nyájimmunitás. Egyik komoly szakértő mond ellent a másiknak.

Voltak olyan vélemények, hogy oltás nélkül is lehet nyájimmunitás, ha a társadalom nagyrésze átesik. Most már mégsem lesz csak az oltástól.

2021. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
92%

Egyik sem hülye. Kivéve azokat, akik elvakultan hülyézik a másikat.

Illetve akik nem hiteles információból tájékozódnak.

2021. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
51%
Hülye például az, aki oltást semmiképp nem akar, de közben pampog hogy meddig tartanak még a korlátozások.
2021. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
89%
18, az értelmes korlátozások, hogy szabad levegőn nem mehetsz állatkertben pl de a plázákban egymás hegyén hátán tömörültek az emberek? Ezek aztán sokan értek. Arra volt jó, hogy elnyújtsák a járványt, ahelyett, hogy bezártak volna tényleg mindent, amit csak lehet 2 hétig, maradt volna otthon mindenki a seggén. Aki beteg volt, az annyi idő alatt ugye kigyógyult volna (tünetmentes is).
2021. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
8%

Na mert az aztán megoldás hogy pusztuljon a férgese, 2 hétig se kaja, se pia, se gyógyszer, se semmi. Lol.

Végül is jogos, a járványnak vége lett volna...

2021. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!