Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ki a hülye? Aki oltat,...

Most ki a hülye? Aki oltat, vagy aki nem oltat? (szavazás)

Figyelt kérdés
Aki oltat az hülyézi akik nem oltanak. Akik nem oltanak azok hülyézik akik oltanak. Most akkor ki a hülye

2021. ápr. 30. 06:53
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
83%
Ostoba ember hülyézi a másikat. Mindenkinek joga van eldönteni akar-e idegen anyagot befecskendeztetni a testébe vagy sem.
2021. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
88%
"Az a hülye, aki mondja, uram". -- Forrest Gump
2021. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
16%

#16:

Áruld már el, te nagyon okos tojás, hogyan akartál volna te 2 hétre bezárni majdnem 10 millió embert a lakásába?

2021. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
85%

èn nem akarok oltatni, de kell... kikènyszerítik...

influenza oltàst soha nem vettem fel mèg nem is gondolkoztam el rajta. ha nem lennèk korlàtoxva ezt se vennèm fel 90% ra biztosan (mèg). nem vagyok oltàs ellenes... ennyit arról hogy mennyire vagyunk szabadok...

2021. ápr. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
52%
azt vàgjàtok hogy az orvosok szoktak oltani.... :)
2021. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
53%
#14. ugyanezt probaltam en is elmondani (13. vagyok) de le lettem pontozva latom. na mindegy
2021. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
36%

Nem hülye senki, csak vannak a félreinformáltak és vannak azok, akik a tudomány segítségével próbálják kezelni a helyzetet és tényekkel, kutatásokkal informálják magukat.


Például itt egy interjú a világ egyik legnagyobb oltás szakértőjével. Ő tudja, hogy miről beszél, tőle érdemes tanulni: [link]

2021. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
77%
27. Ez nagyon fajin csak nem értek egy szót se belőle.
2021. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
62%
Én két embert is ismertem, aki az oltás mellékhatásába halt bele, és ez nem vicc, az egyik az Astrás vérrögökbe, a másikat mondjuk nem tudom, de neki sem volt semmi komoly baja az oltás előtt, talán ráoltották a benne lévő vírusra. Mindkét esetben a második oltásuk után. Én nagyon szkeptikus vagyok az oltásokkal kapcsolatban, akkor is, ha erre kevés az esély. Ezt az oltásos kiskártyát meg el fogják törölni amint lejjebb megy a halálozások száma. Szóval aki ilyet mond, hogy aki “nem oltat, az hülye”, na az az igazi inkubátorszökevény. Kik vagytok ki, hogy rátuszkoljátok másokra az oltást, amikor lehet, hogy sosem kapja el a covidot, de az oltástól meg durva baja lesz? A népesség legalább fele pajzsmirigybeteg, ami ugye az immunrendszer kapuja, sokaknak már lehet a legyengített vírussal vagy a beoltott kóddal sem bír el a szervezete. Szerintem rengetegen vannak, akiket egyáltalán be sem lehetne oltatni. Az meg, hogy nem tesztelnek előtte, nevetséges és felelőtlenség. Aki pedig az első oltása után biztonságban érzi magát és kiül többszáz ember közé túlárazott kávét inni az oltása után egy nappal...gratulálni tudok.
2021. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
84%
Influenzában többen halnak meg, mint covidban, nem az volt? Mégsem kötelező az oltás, akkor mit szarakodnak most a kiskártyákkal? Egy barátom apja főorvos egy Baranya megyei kórházban, azt mondta, csak azért oltatta be magát, mert nekik tényleg szinte kötelező, de ő nem bízik benne teljesen és ha nem muszáj, szerinte inkább ne.
2021. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!