Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ki a hülye? Aki oltat,...

Most ki a hülye? Aki oltat, vagy aki nem oltat? (szavazás)

Figyelt kérdés
Aki oltat az hülyézi akik nem oltanak. Akik nem oltanak azok hülyézik akik oltanak. Most akkor ki a hülye

2021. ápr. 30. 06:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
51%
Par ev mulva jonnek a mellekhatasok....
2021. ápr. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
17%
Pont ez az, hogy nem kell erre még pár évet sem várni. Akiben bújkál a vírus és beoltják, az jó eséllyel bedobja a törülközőt (pedig lehet megúszta volna viszonylag tünetmentesen). A legjobb, ha sem az oltást nem kapod meg, sem a vírust, szóval ha nem muszáj akkor ne most menjetek teraszozgatni vagy a pláza korlátját nyalogatni. Most láttam, mennyien állnak sorrba Pfizerért, időpont nélkül, még más hónapok óta várja a sorát, teljes káosz. És nem, nem vagyok oltásellenes, be vagyok oltva több minden ellen, mivel Ázsiai tanulmányúton is voltam és ott ugye vannak olyan vírusok, amik Európában nincsenek, de azok sok-sok év alatt kifejlesztett, ismert és bizonyított technikán alapszanak. Igen, kevés az esélye a vérrögnek, de nem kevesebb, minthogy elkapod a covidot és abba halsz bele, ami azért elég durva, hogy lassan már több az esélye a súlyos mellékhatásoknak, mint annak, hogy megmaradsz a vírus után.
2021. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%
*ázsiai
2021. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
38%
Csak az hülye aki elfogadja a kínait és tovább tömi a ner patkányok zsebét
2021. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert valaki oltott, vagy nem oltott még nem hülye, semmi köze hozzá. Általában azok háborognak egyfolytában akik beoltották magukat... Egyébként is az oltottság VÉDETTSÉGET biztosít valamilyen szinten(elvileg, nem néztem utána mennyire biztos ez), ugyanúgy terjesztheted a vírust, akkor nem tök mindegy nektek, hogy aki nem oltotta be magát azzal mi lesz? Saját felelőssége, ha beoltatja magát, és meghal azért sem vállal senki felelősséget. Amúgy meg HA lesznek mellékhatásai a vakcinának, mennyire lesznek súlyosak? és itt nem a 2 hónap múlva lesz kis lázad mellékhatásra gondolok, persze az is lehet hogy nem lesz semmilyen mellékhatás. Mindenki felnőtt ember, és eldöntheti maga, hogy vállalja ezt a kockázatot, megéri-e neki vagy nem. Ez az én véleményem, le lehet pontozni, tényleg csak azt mondom, ha félsz, és akarsz egy kis megnyugvást akkor hajrá, de ne erőltesd rá a másikra a véleményed, mert te sem örülnél ha a másik rád erőltetne olyasmit, amit te nem szeretnél.
2021. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki!

Ilyen lehetőség miért nincs a szavazásban? :D :D :D

2021. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
41%

Az a hülye aki a másikat győzködi hogy mi a jó neki.


Én nem vagyok oltáspárti, de kaptam covid oltást, nem beszélek rá senkit és tiszteletben tartom MINDENKI döntését.


Sokkal inkább az oltáspártiak erőlködnek amúgy holott állítólag ők a védettek...

2021. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem vagyok oltáspárti, de kaptam covid oltást"

WTF?

2021. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom, nem szimpatizál a propagandával, mert túltolják és a vele járó előjogokkal is bírna várni legalább 1 hónapot. Hogy ne csak az oltott egyének hanem az össz nép. egyszerre kapja meg azokat.

De szükségét érezte annak, hogy belotassa magát. Ennek számos oka lehet, nem mindenki a buli, pia nők miatt oltakozik.. ja meg KÜLFÖLD. És ha van miért ne!

Mondjuk lehet pont külföld, a munka vagy a hobbi miatt. Vagy olyan munkakör ami prioritást élvezett.

2021. máj. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Ja mert mivel a teljes elethez lassan elengedhetetlen lesz az oltas, sokan olyanoo is beadatjak (a szukseg miatt) akik amugy nem akarnanak kapni
2021. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!