Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem használ minden...

Miért nem használ minden olyan pali aki nincs kibékülve önmagával ilyent??

Figyelt kérdés
Miért nem használ minden férfi ilyen akinek nincs nője alacsony az önbizalma kövér stb szerintetek vagy amikor egy jó nőt akar felszedni ?????? vagy nem elég férfias??? [link]
2021. máj. 4. 14:06
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
szóval te nem lennél boldog tőle ne hasonlítsuk de it azon van a hangsuly hogy férfiak például akik önbizalomhiányban szenvednek alacsony libidó kinek kel olyan pasi aki fél mindentől depressziós hangulatindozási vannak k=ovér ráadásul sosem volt nője ??? Most lesz 29 éves eben a honapban 26 án és még sosem csókoloztam hát te tudo milyen érzés ez ez ilyen nincsen !!!
2021. máj. 4. 14:54
 22/60 anonim ***** válasza:
100%

Oké, én vagyok a hülye, hogy próbállak megérteni. Elismerem. Bocs világ.

Ha egy csomó testépítő használta, akkor abból következik:

a) ha egy csomó testépítő kútba ugrik, követed őket

b) egy csomó testépítőnek a férfiasságával vannak csak gondjai, és nincs más opció, de miután használta, hú de nagyon boldog lett tőle.


Szerintem jó eséllyel több testépítőt ismerek (egyet sem), mint te nőt...

A nők nem depressziósok alapból. Előfordulhat, hogy egy nő depressziós, de nem azért, mert nőnek született, és kutya kötelessége, ahogy depressziós férfiak is vannak. Ez egy elég komoly betegség sajnos :(

2021. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
most leszek 29 ebben a hónapban bocs rosszul írtam !
2021. máj. 4. 14:55
 24/60 A kérdező kommentje:
nem ugrok a kutba!!!! DE most őszintén kinek kellen egy depressziós önértékelési zavaros pasi???? aki ráadásul fél mindentől nincs jó kondiban és nem érzi magát férinak,ráadásul 29 évesen sosem csókolózot??? na kinek kel ilyen???
2021. máj. 4. 14:57
 25/60 A kérdező kommentje:
tudo miaz ugy élni hogy 29 éves leszek pár hét múlva és sosem volt nőm sosem csókolóztam !!! Ilyen létezik??? mert hogy ez nem normális az biztos !!
2021. máj. 4. 14:58
 26/60 anonim ***** válasza:
Egészen biztosak vagytok abban, hogy ez az ember nem részeg?...
2021. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:

35 vagyok, és még nem volt párkapcsolatom, és képzeld, tök jól el vagyok :)

Miből gondolod, hogy ha telenyomod magad ilyen vacakokkal, akkor attól bármi is fog változni? Az esetleges szövődményeket leszámítva?

A változás fejben dől el, és ha ott kicsit helyre billensz, mindjárt máshogy áll hozzád a világ is. :)

2021. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 A kérdező kommentje:
nem vagyok részeg még inni sem szoktam ha egy héten egy sört megiszok az már sok nem iszom ,de most őszintén kinek kel ilyen pasi elárulom senkinem 5 éve lehetett volna csak sajnos elcsesztem rosz dolgokba ütöttem bele az orrom ami lerombolt lekileg bejártam a poklok poklát a nyomor szó szerint a pokolba voltam ahol bűz volt és sizonyatos nagy lelki fájdalom félelem ahogy az emberek manifesztálódtak az leírhatalan és ez nem Halucináció volt!!!!! 0s több fajta dimenzió van létezik
2021. máj. 4. 15:02
 29/60 anonim ***** válasza:
100%
te nem a skizofrén kérdező vagy véletlenül?
2021. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
35 éves férfi vagy és még nem csókolóztál nem akarom elhinni!!! na az már fura már 18 évesen kellene lenni nem 29 évesen !!! hát szexuális élet sok mindennek a kulcsa !!
2021. máj. 4. 15:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!