Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem használ minden...

Miért nem használ minden olyan pali aki nincs kibékülve önmagával ilyent??

Figyelt kérdés
Miért nem használ minden férfi ilyen akinek nincs nője alacsony az önbizalma kövér stb szerintetek vagy amikor egy jó nőt akar felszedni ?????? vagy nem elég férfias??? [link]
2021. máj. 4. 14:06
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
skizofrén az is csak rám lett bélyegezve!!!
2021. máj. 4. 15:06
 32/60 anonim ***** válasza:

Nézd a dolgok jó oldalát. A padlóról már csak felfelé vezet út.

Kivéve, ha vakond vagy. Viszont akkor a lefelé a pozitív irány. :)

Nem doppingszer kell neked, hanem némileg pozitívabb élet szemlélet, keresni valamit, ami érdekel (doppingszer nem ér!) és egy csomó érdekes emberrel tudnál megismerkedni azon keresztül.

2021. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
le akarok fogyni és nőt találni ! visszaszerezni a régi andrist !!!!
2021. máj. 4. 15:08
 34/60 A kérdező kommentje:
Hát de 29 évesen párkapcsolat lenne a normális ! szexualis eggyütlét !!! azon keresztül minden vagy akkor minen él egy ember azér hogy lefekszik fel kel?
2021. máj. 4. 15:09
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor fogyj le. Kezdheted azzal, hogy nem a gép előtt ülsz egész nap, hanem felöltözöl és elmész futni.

Más kérdés, hogy az alapproblémát nem fogja megoldani, mert a fejedben kéne előbb rendet tenni, anélkül szerintem még nem érdemes ismerkedned.

2021. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

Nem, én 35 éves nő vagyok, szánt szándékkal választva ezt az életmódot, megtalálva a boldogságot, kismillió és még egy másik dologban :)

Azért élek, mert van családom, vannak barátaim, munkám, érdeklődési köröm stb.

Mert látom az apró dolgokban is a szépet, és a jót. (Na jó, nem vagyok tökéletes, de még nincs meg a bombabiztos alibim, hogy "véres mészárlásba kezdjek", de a módszer már tuti :)

Egy párkapcsolat meg nem csak a szexről kell, hogy szóljon. (ilyenre nekem is lehetett volna lehetőségem, de kell a fenének.)

2021. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
Igen el is fogok menni futni nem nehéz a suly hanem biciklizni régen is nagy darab voltam de akkor nagyon sokat ettem nagyon sokat már zvar volt akkor is most viszont keveset eszem este semmit sem sokat sulyzoztam is le kel fogynom mert utállom ezt a sulyt !!!!
2021. máj. 4. 15:14
 38/60 A kérdező kommentje:
35 éves nő és sosem csókoloztál??? az is nagy baj lehet már nem rosszból!!
2021. máj. 4. 15:15
 39/60 A kérdező kommentje:
operálták derekamat is és térdem is el van szakadva futni nem lehet de reméllem visszafogyok !!
2021. máj. 4. 15:17
 40/60 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar :)

Mint említettem, én döntöttem így, szabad akaratomból.

Végig kísérve önként és dalolva több esküvőt a barátnői körben, sőt a legjobb barátnőmnek vígan szervezve a lánybúcsúját.

Hála az égnek nem vagyunk egyformák, különben unalmas lenne az élet :)

2021. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!