Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem használ minden...

Miért nem használ minden olyan pali aki nincs kibékülve önmagával ilyent??

Figyelt kérdés
Miért nem használ minden férfi ilyen akinek nincs nője alacsony az önbizalma kövér stb szerintetek vagy amikor egy jó nőt akar felszedni ?????? vagy nem elég férfias??? [link]
2021. máj. 4. 14:06
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
akkor is fura mi 40 éves koromban sem csókoloztam még az már tényleg beteges lenne !
2021. máj. 4. 15:32
 42/60 anonim ***** válasza:
Szerinted lehet :) Ami megint csak nem zavar engem :)
2021. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
hát ez az hogy téged nem de elég fura tudod legt=ob ember nem is vélekedisk hal hal ilyen hírt !!! elég furcsa vagy !
2021. máj. 4. 15:40
 44/60 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ezt bóknak veszem :)
2021. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
de mindeki elítél engem ezért!!
2021. máj. 4. 15:42
 46/60 anonim ***** válasza:

Mert magadra veszed.

Én is párszor megkaptam, hogy nem vagyok százas (bár inkább a horror rajongásomat nem tudják értelmezni, de azért Stephen King, az Stephen King) :)

Kettőnk között az a különbség, hogy ilyen szempontból, amíg én jól érzem magam, nem izgat mások véleménye.

2021. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
milyen magas vagy??
2021. máj. 4. 15:48
 48/60 anonim ***** válasza:

Alulról súrolom a 161 cm, túlsúlyos vagyok, borzalmas hajjal (alapvetően seszínű, se nem szőke, se nem barna, valahol a kettő között, de volt már rózsaszín is), szemüveges (illetve most nem, mert ha felveszem a maszk, és a pára miatt nem látok közelre sem, egyébként távolra nem látok rendesen), nem hordok divatos ruhákat (fő a kényelem), és általában gőzöm sincs, hogy kik az aktuális celebek, vagy hírességek, mert nem nézek tévét.

Viszont simán kivédek bármilyen túlvilágról intézett támadást, a családon belüli gyerekeknek köszönhetően, túlélnék egy MineCraft zombi apokalipszist, és ha minden kötél szakad, szabadon választott hozzávalókból simán keverek slime-ot is.

2021. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
micsoda???
2021. máj. 4. 15:55
 50/60 anonim ***** válasza:
Mi micsoda? :)
2021. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!