Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg beszari vagyok, vagy...

Tényleg beszari vagyok, vagy van értelme annak amit csinálok?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, és még soha életemben nem volt barátnőm. Túlsúlyos vagyok gyerekkorom óta, illetve eddig nem is nagyon próbálkoztam lányoknál, mert a túlsúlyom miatt az önbizalmam is alacsonyabb az átlagnál.

Viszont már életmódot váltottam majdnem fél éve, de addig nem szeretnék lányoknál próbálkozni valamiért, ameddig nem leszek sportos. Úgy vagyok vele, hogy miért kéne egy lánynak egy kövér fiú, ha annyi jobban kinéző van meg ilyesmi. Szerintetek ennek van értelme, vagy csak beszari vagyok? Mert az ismerőseim azt mondták.


2021. máj. 9. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg félsz, ha még nem csajoztál. Ez tud félelmetes lenni. Mert az ember igyekszik elkerülni a visszautasítást. Ez pedig ilyen, hogy ha az ember próbálkozik ott lesz egy csomó nem is.
2021. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Agnarr ***** válasza:

Az igazság az, hogy igazad is van, meg nem is. Az tényleg igaz, hogy a nők többségének ösztönösen jobban tetszik a sportos alkat, és ha tehetik, akkor az olyan férfiak társaságát keresik, de nem mindegyik. Mindegyik nő egyéniség különböző preferenciákkal és álmokkal. Sok van közülük, akik nem osztoznak a többség preferenciáiban, és saját megítélésük van arról, hogy milyen férfival járnának. Csak ezt nem reklámozzák, mert félnek tőle, hogy kilógjanak a sorból, ezért csak az találja meg őket, aki tényleg keresi. Másrészt meg vannak közöttük olyanok is, akik hasonló cipőben járnak, mint te (nem feltétlenül a túlsúlyra gondolok, másért is lehet alacsonyabb az önbizalmuk az átlagnál). Ők nem fognak próbálkozni a sportos pasiknál, mert hozzád hasonlóan ők sem hiszik el, hogy annyi vonzó csaj között a pasik őket választanák. Ők simán ismerkednek olyan férfiakkal, akikről úgy érzik, hogy hasonló helyzetben vannak, mert nem félnek attól, hogy visszautasítanád őket.

És a leges-legfontosabb dolog: ugye ismered Bud Spencert? Ő a filmekben nem csont és bőr, mégis férfias. A sportos alkat azért vonzóbb egy nőnek, mert ha izmos vagy, akkor valószínűleg nagyot tudsz ütni, ha nagyot tudsz ütni, akkor valószínűleg meg tudod védeni magadat és a lányt is, ha ez megy, akkor nem csak biztonságban érezheti magát a lány melletted, de tudva, hogy le tudod győzni a többi férfit, te sem érzed már magad fenyegetve és magabiztos leszel az életben. És a magabiztosság egy olyan tényező, amit a nők még a kockás hasnál is vonzóbbnak éreznek (persze ösztönösen, tudat alatt).

Szóval ha engem kérdezel, nem félj a visszautasítástól, mert túlsúlyosan is lehet találni párt, ha tényleg keresed és nem adod fel hamar, és tanulj meg harcolni olyan szinten, hogy ne legyen többé senki a közeledben, akitől tartasz. Ha ezt eléred, olyan magabiztos leszel, hogy a nők előbb utóbb maguk fogják keresni a társaságodat, még ha túlsúlyos vagy is.

2021. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak biztatni tudlak, Kérdező! Klasszul kitaláltad, és tök jó, hogy belevágtál a megvalósításba! Folytasd mindenképp. A h***e ismerőseidet pedig cseréld le okosakra.
2021. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én lány vagyok, és nekem is kicsit túlsúlyos a barátom. de szerintem nem az a lényeg hogy sportos legyél, amelyik lánynak bejössz annak nem a kinézeted fog számítani
2021. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!