Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ha holnaptól törvényi...

Férfiak! Ha holnaptól törvényileg köteleznének minden férfit, hogy csak öltönyben és nyakkendőben mehet az utcára, különben bírságot kell fizetnie, és büntetett előéletűvé válik, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 01:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
36%

15:

Ha rád szabják és jó minőségű anyagaból van, ami így alsó hangon 200 ezer Ft, és állandó viseletként kellene legalább 3 szett, akkor lehet, hogy kényelmes, de a legtöbb férfinak, így nekem is, van egy 20-50 ezres konfekció öltönye alkalmakra, ami messze nem közelíti a farmer + póló/ing kényelmét.

2021. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem valami lágyabb cuccra kellene átállni, mert így nem fogod sokáig húzni! Bár, te tudod! -Vagy nem.
2021. máj. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, hogy Putyin és Erdogan után Kim Dzsongun is Orbán kedvence lett, mert ott van valami ilyesmi, csak hajviselettel.
2021. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
77%
Szerintem adjuk hozzá pluszban a szabályhoz, hogy a nőknek pedig kosztüm kelljen. :D
2021. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudnék elvonatkoztatni attól, hogy mekkora ostobaság kötelezővé tenni ilyesmit, tiltakoznék ellene.

Ha csak nagyon divatba jönne és a legtöbb férfi öltönyben járna szabad akaratából én akkor sem hordanám, csak kivételes alkalmakkor.

2021. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Egyetlen dolog miatt emelném fel a hangom:


Ne legyen a nőknek ismét jobb. Nekik is kosztüm kelljen blúzzal.


Amúgy tetszene a szabály.

2023. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!