Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki kirívóan szép, milyen...

Aki kirívóan szép, milyen hátrányokkal szembesül az életben?

Figyelt kérdés
Komoly a kérdésem. Aki kifejezetten előnyös külsejű, tehát nem csak amolyan átlagszép, tapasztalt-e ezzel kapcsolatban hátrányt legyen szó az élet bármely területéről?

#szépég
2021. máj. 20. 20:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Bámulnak. Bár lehet azért, mert full ronda vagyok :D
2021. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%

Az emberek sztereotipizálják, főleg ha nő. Automatikusan azt gondolják hogy csakis buta lehet, és hogy biztos aranyásó.

Azt mondják rá hogy neki könnyű, a szépsége miatt mindent ezüsttálcán kap az élettől.

A férfiak többsége fél tőle, nehezen talál tartalmas, komoly kapcsolatot, mert az átlagos, normális réteg nem mer nála kezdeményezni, csak a macsók akiknek csak alkalmira meg a haverok előtt dicsekedésre kéne.

2021. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nőként butának néznek, meglepődnek, hogy mérnök vagyok, nem akarják elhinni. Ezen felül 15-től 25 éves koromig egy buszmegállóban alig tudtam megállni úgy, hogy ne jöjjön oda valami kétes alak nyomulni, megjegyzéseket tenni. Ehhez nem is kell kihívóan öltözni, egy farmer és egy póló is elég.
2021. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig a targyiasitas jut eszembe. Én abszolút nem vagyok csinos, plus size vagyok átlagos arccal..de néha én is kapok beszolast. Olyankor mindig furán rosszul érzem magam és arra gondolok hogy aki nagyon csinos és szép biztos naponta többször kap ilyet és szerintem ez lelkileg megterhelő lehet.
2021. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

2:

Ezt mondjuk cáfolnám: milyen az a "normális" férfi? Egy nő számára a befolyásos, karizmatikus, hatalommal bíró férfiak a vonzóak. Ezeknek pedig kifejezetten a kirívóan szép nők kellenek.

És most nem is a sugardaddységre gondolok, hanem alapvetően az ösztönök működnek így. Egy átlagjani nem azért nem fog összejönni egy topmodell nővel, mert nem mer kezdeményezni, hanem mert egyszerűen nem a nő szintje.

2021. máj. 20. 20:41
 6/28 A kérdező kommentje:
4: nőként jóval könnyebb egyébként a párkeresés, még a kevésbé szépek is válogathatnak átlagos, de még mindig jó pasik közül.
2021. máj. 20. 20:43
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

A normális nem a hatalommal bíró meg a gazdag, hanem az intelligens, megfontolt, humoros, visszafogott. Amit te átlagjaninak nevezel. A nők többségének az a normális.

Nem értettél meg, de nem baj :)

2021. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%

#5-ös ennyire ne legyél előítéletes a nőkkel szemben. Sokaknak imponál a hatalom, de korántsem mindenkinek.

Engem férfiként hidegen hagy a hatalom, a luxus és hasonlók. Van elég pénzem ahhoz amire szükségem van (és bőven rakok félre), nekem ennyi bőven elég. Az élet más területei a fontosak. Hasonló értékrendű nőknek szintén nem a hatalom lesz a fő szempont.

2021. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
15%

Nem léteznek "kirívóan szép" emberek. Mindenki számára mást jelent a szép, egy embert valaki észre sem vesz, a másik számára meg ő a legszebb lény a földön.


Vannak különleges, szokatlan kinézetű emberek, ennyi. Az, hogy ők kinek szépek, kinek meg csúnyák, hát kit érdekel. Őket biztos megbámulják.

2021. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki csak kihasználná, csak "arra" kellene.
2021. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!