Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme ennek az új trendne...

Mi értelme ennek az új trendnek? És ki erőlteti a világra? Mi haszna belőle?

Figyelt kérdés

Gendersemlegességre nevelni a gyerekeket, vagy gendersemlegesen nevelni őket, gendersemleges wc, stb.


Lassan már a "normális" ember van hátrányban, az a hülye, aki heteroszexuális, a lányt lánynak tekinti, a fiút fiúnak.


Ha elfogadjuk a másságot, akkor is a heteroszexualitás a normális. Biológiai szempontból, a fajfentartás miatt van. Anya és apa tud létrehozni egy utódot. Ez a normális. Mindenkinek a magánügye, hogyan él. Miért kell ráerőltetni az átlagra ezt? Miért erőltetik ezt az emberekre, miért akarják összezavarni nemi identitásukban a gyereket?


Mi a franc ez az új irányvonal?


2021. máj. 23. 06:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
92%

“ 13as akkor te gyeden se maradtál otthon, szülés után két héttel mentél vissza dolgozni, nehogy a férjednek el kelljen tartania, mert akkor nem lennél egyenlő?”


13-as vagyok, mikor allitottam olyat, hogy van gyerekem? Mert nincs.

Ja persze, tudom, tudom, hogyan is gondolhattad volna, hiszen a nok dolga a mosogatas meg hazicsicskasag mellett az, hogy tenyeszkancak legyenek es potyogtassak ki magukbol a kolykoket, mert a magyar nepessegnek novekednie KELL, ha tetszik, ha nem, meg egyebkent is, mint tudjuk, ez a legmagassagosabb dolog amit egy no valaha is elerhet az eleteben, es ne is akarjon mast.

Na ez megint mas tema, es inkabb ne is kezdjunk bele.

2021. máj. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!