Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg hisztérika vagyok,...

Tényleg hisztérika vagyok, amiért kérem vissza a pénzt (vagy mást), amit kölcsön adtam? Ha kölcsön kér az ember, nem az az első, hogy visszaadja mihamarabb?

Figyelt kérdés

Padtársammal évek óta egy osztályba járunk, mert a szakközép, azután maradtunk érettségi miatt. Még ebben a tanévben, amikor volt iskola, az elején, az osztály úgy döntött, a tanárnak össze dobnak valamit. Ő nem tudott fizetni, vége az lett, hogy adtam kölcsön (néhány száz forint). Körömlakkot meg mi a fityfenét tudott venni ennyi hónapon keresztül, meg szőrtelenítésre járni, de nekem vissza a pénzemet, azt nem... Aztán távoktatás, akkor azért nem tudta. Iskola után pedig mindig rohan, ezért nem tud 3 perces kitérőt tenni, hogy beadja nekem a pénzt. Ugyanez volt a felsőmmel. Először és utoljára kölcsön adtam neki. Hétfőn hozza, kimosva - mondta a szöveget. Egy hónappal később kaptam végre vissza.


Igen, igen, én vagyok a hülye, hogy bármit is kölcsön adtam, többet nem fordul elő. Nem arról van szó, hogy ezen az összegen múlik bármi, csak zavar, hogy ennyire lexarja, aztán ha erőszakoskodom egy kicsit, akkor meg ő akad ki, és mondja, hogy dehát nincs pénze...


2021. jún. 4. 18:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%

Tanulópénz. Nem szabad kölcsön adni senkinek se.

Én is adtam kölcsön általánosban 1000 ft-ot egy osztálytársamnak, majdnem fél évet kellett várnon mire megadta...de akkor is csak az után, hogy megmondtam beverem az orrát ha holnapra nem hozza.

2021. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, legközelebb meg jó lesz arra, ha ismét kérne, hogy na és amit régen adtam?
2021. jún. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
76%

Bevered az orrát? :)

Milyen vérmes vagy :)

2021. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha csak 600 forintodba került, hogy egy életre elkerüljön, akkor még te jártál jobban.
2021. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!