Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt gyakorin miért ilyenek az...

Itt gyakorin miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Egy normális kérdést nem érdemes feltenni,mert vagy trollkodni jönnek az emberek vagy rossz indulatú nyomik,vagy pont a kettő ötvözete.

2021. jún. 8. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes... Az én normális kérdéseimre mindig normális válaszokat kaptam.


Amilyen a mosdó, olyan a törölköző...


A hülye kérdésekre szoktak rárepülni a trollok.

2021. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a kérdéseiddel van baj, nem a válaszolókkal!

Nekem egyetlen kérdésemre sem ad a többség rosszindulatú vagy értelmezlen választ.

2021. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kérdések közt kevés a normális, jóval több az olyan, amit 1 perc lenne google-el megtalálni, de ha valakinek még erre sem futja a gógyija, azzal bizony másokat idegel fel, mivel az emberek többségét frusztrálja az, hogyan lehet valaki ennyire analfabéta.
2021. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy provokatív kérdés.

Tőlünk, hülyéktől miért várod azt, hogy megmondjuk, miért vagyunk hülyék?

És ha megmondjuk, hogy azért vagyunk hülyék, mert pl. fáj a fejünk, akkor belenyugszol,

és igazságként kezeled, hogy "A GyK-n azért hülyék a válaszolók, mert fáj a fejük", és ha véleményt kérnek ismerőseid az oldalról, megmondod, hogy "Oda ne menj, mert ott fejfájós hülyék vannak", vagy mi?

Vagy milyen választ vársz? Miért hülyék...

Mert. Ezzel a provokálással több bajom van, mint ma eddig az összes emberrel itt a GyK-n.

2021. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Unalmamba tettem fel a kérdést,de szerintem a kérdés tartalmából is levonható.


Én meg nem tudom mi rosszat mondtam ezzel,aki felvette magára vegye,bánom én..

És,hogy mit várok el? Pl elmagyarázni azt,hogy mire jó az, ha valaki feltesz egy normális kérdést és inkább leoltják meg pattognak neki? Ennyire nincsen élete az olyannak vagy mi?

2021. jún. 8. 22:50
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Tetszik hogy azzal érvel hogy valakinek mennyire nincs élete miközben unalmában buta kérdéseket irogat gyakorin.
2021. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális kérdésre nem ugrik annyi troll és főleg normális válaszok érkeznek.
2021. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyolcas


Attól,mert én kitettem ezt a kérdést random az nem azt jelenti,hogy nincsen életem,inkább az olyanoknak,akik kötekedni meg trollkodni járnak fel. (bár még az utolsó nem vészes)Meg,ha már "buta kérdésekkel" támadsz engem,akkor megsúgom neked,hogy te is ugyanúgy itt vagy és "veszekszel".

2021. jún. 9. 00:21
 9/12 Tevenyereggyarto ***** válasza:
70%
Az adott kérdés ismerete nélkül nehéz objektíven megmondani ,hogy tényleg normális kérdésre hülye válaszok érkeztek-e vagy legalább a válaszok hülyébbek-e mint a kérdés. Szóval linkelhetnéd a kérdésed, addig nem sokat tudunk érdemben mondani, max “általánosítani”.
2021. jún. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak kérdezni járnak ide unalmukban az emberek, hanem válaszolni is.
2021. jún. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!